Wpis z mikrobloga

Chłop robi na #emigracja w #niemcy jako zwykły robol w #kolchoz wkręcający śrubki. Praca jakaś mega ciężka nie jest no i 10 paytków wpada na moje robolskie konto co miesiąc co całkowicie starcza na zapewnienie przyjemności i potrzeb typowego przegrywa piwniczaka, ale Jezus Maria zabierzcie ode mnie tą polską #patologiazewsi. Mając kontakty z młodymi patusami i 50 letnimi Grażynami i Januszami mam ochote założyć opaskę ze swastyką na ramię. Nożesz #!$%@? mać z czarnuchami, #!$%@? i szwabami da się dogadać normalnie ale z P0lijactwem to zawsze problemy, agresja, chamstwo gburstwo. Nic dziwnego że Niemcy uważają nas za podludzi i czują obrzydzenie słysząc bolzgi. Sam chyba zaczne gadać albo po szwabsku albo angielsku i zero polskiego i rozmów z "elementem" bo na łeb dostaje, a tak jak większość z nich ani be ani me po ang albo ger bo przez zeit firmy (iks #!$%@? de nieudacznicy) to cisza i spokój plus zaczne #!$%@?ć ćpunów do kierownika. Trzymajta się w tej rzeszy normalni ludzie.

#blackpill #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
  • 0
@WpiszKogosLogin: Ta, kredo mam. Ale że jestem piwniczak to moje jedyne koszty to chata, paliwo, jedzenie i czasami pobyt na strzelnicy czy tam czołgo premium w grze. Tak to z 3/4 koła miesięcznie odkładam sobie na konto.
  • Odpowiedz
  • 0
@DzonySiara: Ja tam jestem zwykły pracownik. Pracuje jak każą, problemów nie robie, jedynie czasami na L4 pójde ale tak to nike sie nie ma do czego przyczepić ( ͡° ͜ʖ ͡°). W porównaniu do patusów jestem aniołkiem
  • Odpowiedz
  • 0
@WpiszKogosLogin: No to tak 3.5 na kredyt, kopejne 600 na paliwo, powiedzmy 1500 na żarcie to tak jak mówisz. 3/4 koła zostaje na zabawe ale jakoś wole odkładać. Właściwie gdy auto mieć bardziej ekonomiczne to bym więcej odłożył ale narazie jest spoko, powoli do przodu.
  • Odpowiedz
@DzonySiara: robię z Polakami w Polsce i Grażynki koło 50 to najgorszy typ człowieka. Awantury, gaslightowanie, narzekanie na płacę i szefa, ale pierwsze łamisyrajki jak się chce iść po podwyżki, obgadują, wymyślają
  • Odpowiedz
  • 3
@notting_writer1: Starzy ludzie w miejscu pracy, oprócz patusów to najgorszy typ ludzi jakich spotkasz w pracy. Ciągle coś nie pasuje, ból dupy o wszystko no i jacy to oni doświadczeni i mądrzy nie są. Ha tfu na nich
  • Odpowiedz
@D_Stog: a daj spokój. To samo mam. #!$%@? jakie to zawody nie mają a robią za to co ja albo mniej bo się odezwać bali do szefa i ból dupska jak policzę sobie za nadgodziny xD
Jak mi nie pyknie to rozważam migracje do dojczlandu albo innej Norwegii to może za lepszy pieniądz się z nimi będę męczył
  • Odpowiedz