Wpis z mikrobloga

Czołem Wypiekowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z lekkim opóźnieniem, ale jednak, chcieliśmy ogłosić trzy istotne informacje!

Pierwsza z nich to aktualizacja 1.0.224, która przede wszystkim naprawia logowanie przy pomocy WykopConnect. Już teraz powinniście być w stanie zalogować się bez problemu, zarówno przy pomocy 2FA, Facebooka, Google i Apple. Dziękujemy @wykop za pomoc w poprawnym zintegrowaniu się! Wprowadziliśmy również pierwszą iterację ustawień aplikacji, gdzie możecie dostosować sposób działania Wypieku pod siebie. Oprócz tego znalazło się też kilka poprawek i usprawnień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pełna lista zmian:


Kolejna wiadomość skierowana jest do posiadaczy urządzeń #huawei. Wypiek jest już dostępny do pobrania z AppGallery! Możecie znaleźć go pod tym adresem: AppGallery

Ostatnią wiadomością jest to, że przykładamy wszelkich starań, byście już w przyszłym tygodniu mogli doświadczać Wypieku w inny sposób niż #tylkonocny. Poniżej dołączamy grafiki koncepcyjne!

I oczywiście jeśli jeszcze tego nie zrobiliście to zachęcamy do obserwowania @bakehaus i #wypiekmobilny po więcej newsów od Waszej ulubionej wirtualnej piekarni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Życzymy miłego wypiekania i do usłyszenia!
bakehaus - Czołem Wypiekowicze! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z lekkim opóźnieniem, ale jednak, chcieli...

źródło: WypiekConcept

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@bakehaus dobra robota :) jeszcze parę rzeczy jest do poprawy, ale używa mi się Wypieku dużo lepiej niż strony mobilnej. Dużo szybciej się wszystko ładuje, responsywnosc jest nieporównywalnie lepsza.
  • Odpowiedz
@bakehaus
- za mocno zapamiętuje dodawany komentarz. Jak odpowiem komuś w wątku i kliknę jeszcze raz odpowiedź, to pojawia mi się uzupelniony tekst z ostatniej odpowiedzi a przecież piszę już kolejny komentarz
  • Odpowiedz