Wpis z mikrobloga

@Umcia_Umcia: Animacja mi się bardzo podobała, choreografie też wspominam dobrze. Muzyka dobrze się zgrała w momencie przebudzenia Nezuko i użycia przez Tanjiro tego tańca Boga Słońca czy jakoś tak. Nie oglądałem kinówki i kolejnych sezonów ale do momentu pokonania pająków i rehabilitacji było spoko. Manga była jak najbardziej w porządku. Nic wybitnego ale nie dłużyła się za co duży plus bo fomuła nie zdążyła mnie zmęczyć.
  • Odpowiedz
@Umcia_Umcia: Nie rozumiem czego ludzie oczekują od podstawowego shonena. Mają być wyraziste postaci, #!$%@?, power-upy i jakiś boss na końcu do pokonania. Wszystko tu jest, dodatkowo grafika na plus i damskie postaci z hentai potencjałem, więc to oczywiste że większości ludzi się spodoba.
  • Odpowiedz
Nie rozumiem czego ludzie oczekują od podstawowego shonena. Mają być wyraziste postaci, #!$%@?, power-upy i jakiś boss na końcu do pokonania. Wszystko tu jest, dodatkowo grafika na plus i damskie postaci z hentai potencjałem, więc to oczywiste że większości ludzi się spodoba.


@Umcia_Umcia: Warto dorzucić fakt że produkuje je studio UfoTable a jak wiadomo Unlimited Budget Works. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz