Wpis z mikrobloga

Mireczki znacie jakieś tańsze opaski podobne do Compressport on/off (wersja szeroka)? Chodzi żeby miała otwory na czole :) Szukam czegoś na trenażer jako zbieracza potu, mam jakieś opaski z #bieganie ale w nich strasznie gotuje się głowa (przez jednolity materiał).
  • 2
@lukglo86: szczerze mowiac, to ci nic te dziurki nie dadza.
Na trenazerze bedziesz caly mokry w pare minut, wiec opaska to co najwyzej zeby pot oczu nie zalewal. Tak czy siak trzeba miec recznik na podoredziu i sie wycierac.

Jesli bardzo potrzebujesz, to poszukaj na amazonach, czesto tam co mniej ciekawe kolory w duzych promocjach. Niestety compressport jako marka uber premium, w Polsce ma ceny z kosmosu.
@PurpleHaze mam ręczniczek, oczywista sprawa. Mam również wersję węższą opaski Compressport i czuć różnice między nią, a zwykłą opaska jaką dostaje się na biegu. W tej drugiej czuje się jakbym założył legginsy na głowę. Zamiast trzymać pot to ona go potęguje. Chcę kupić coś podobnego do Compressport, w ostateczności oryginał ale szeroki, żeby powierzchnia wchłanialności była większa. Ta wąska po 1,5h już sobie nie radzi.