Wpis z mikrobloga

Zawsze byłem przeciwnikiem Korwina i skrajnej prawicy ale to jest po prostu piękne, jak #narodowcy z #bosak na czele przejęli ,,wolnorynkowy" projekt, partia miała średnio 1-2% poparcia a zachowuje się jakby mieli 5 -6%
https://zachod.pl/527131/kantar-public-38-proc-pis-21-proc-po/
Wywalili z mądrzejszych posłów jak Dziambora, Kulesze dając władzę śliskiemu Mentzenowi, który zrobił z tej partii prywatny folwark a ten zrobił większe czystki, dzieląc łup z Bosakiem czyli narodowym socjaluchem który uczciwą pracą się nie skala, przyjmując pisowskich szkodników jak Siarkowska, Tyszka, Wipler, którzy użyli garb Korwinowców jako drabine do sejmu. Nie mówiąc o coraz bardziej brykającym putinowskim szkodniku jak Braun a ten osiągnął sukces i dostałosię kolejnych trzech braunistów

https://twitter.com/Mateusz82073579/status/1718220219896721842
https://twitter.com/szachmad/status/1718306104596201506
https://wykop.pl/wpis/73445947/ja-tylko-przypominam-ze-narodowi-socjalisci-z-rn-p

To co widzimy to jest kolejny etap przejmowania Konfederacji przez ruch narodowy, który dotarł do etapu czystek samego trzonu korwinowców a następnym będzie przejęcie i zmiany szyldu po wywaleniu Metnzena a następnie podział na mniejsze części.

Lestki, Ygory, Plackojady i Kleopatrixxy bronią Konfy ale w zasadzie czego Bosaka, Brauna czy Wiplera który wspiera PIS i Ruch Narodowy, gdzie są te teorie wolnościowe jakim Konfa się wycierała, przez tyle czasu.
Tak śmiejecie się z Lewicy i Razem a oni jednak wiedzą że skoro ma być lewica w sejmie to muszą współpracować i mimo wpadek jakoś im to wychodzi.

#konfederacja #narodowwcy #polityka #neuropa #4konserwy #polska #bekazprawakow #polska #bekazkonfederacji #pytanie #ankieta
Lukardio - Zawsze byłem przeciwnikiem  Korwina i skrajnej prawicy ale to jest po pros...

źródło: Bez tytułu

Pobierz

Jak widzisz przyszłość Konfederacji?

  • Będzie git, pogodzą się 9.7% (50)
  • ok, no 1-2 posłów odejdzie 3.9% (20)
  • podzielą się na 2 obozy (korwin mniejszy, reszta) 28.6% (148)
  • podzielą się na 3 obozy (RN przejmuje większość) 9.7% (50)
  • podzielą się na 3 obozy (NN przejmuje większość) 1.7% (9)
  • podzielą się na 3 lub 4 obozy 4.1% (21)
  • rozpadną się nawiele części 16.6% (86)
  • poza małą częścią, Konfa pochłonięta przez RN 16.6% (86)
  • Inny scenariusz 2.5% (13)
  • Nie wiem / nie mam zdania 6.6% (34)

Oddanych głosów: 517

  • 19
@Lukardio: Jak zazwyczaj daleko mi od twoich lewicowych szkodliwych społecznie wg mnie poglądów tak w pełni zgadzam się z twoją analizą.

Był plan na użycie karnych struktur narodowych (zorganizowania nie można im odmówić) i potem zdusić ich głupie nacjololo poglądy przez ludzi od wolnego rynku i wolności osobistej, a przez głupie gierki dziadka Korwina podczas prawyborów uwalił on zwycięstwo Dziambora i dzięki temu Krzysiu Bosak dostał wiatru w żagle, a jego
@schweizer: sondaż powyborczy:
Konfederacja zdobyła 6,5 proc. wskazań a Lewica 5,4 proc.

Czyli dla Konfy jest to zjazd z 7,16 a dla Lewicy z 8,61. Więc Lewicy spadło wyraźnie, ale Konfie też spada.
@Lukardio: true that, pamiętam piękne czasy trollowania w internecie dla korwina, wejście na jakieś nsdap czy #!$%@? w listopadzie 2k14 to był roast narodowców od góry do dołu, piękne memy z motywem uciekania z zoo itp. A teraz, te same skretyniałe kuce, wprowadziły zamordystów większych od lewicy do sejmu, chichot losu
LOL przecież wszystko co wymieniłeś, poza socjałem, to są też poglądy korwinistów xD


@cwlmod: coś takiego może napisać tylko ignorant, który tematem interesuje się od niedawna. Dzisiejsi korwiniści mają niewiele wspólnego z tymi przed 2018, bo przesiąknęli ( ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) #!$%@?. Wcześniej narodowcy byli pogardzani tylko niewiele mniej od lewicy, zresztą ze wzajemnością.
@BennyLava: Gówno prawda. Popierałem ruchu korwinistyczne od 15 lat i wiem jakie poglądy prezentował korwin i jego kuce. Katozamordyzm to zawsze było hasło korwinistów.
@cwlmod: @Tytanowy_Lucjan No nie do końca. Korwin ten katozamordyzm to popierał bardziej pragmatycznie. Tak na zasadzie myśli Dostojewskiego, że jeżeli nie ma Boga to wszystko wolno. No więc Korwin chciał aby ludzie wierzyli, bo to miało ograniczać przestępczość i ogólne zapsucie. Nie było też u niego nacisku na ani nacjonalizm, ani na patriotyzm.
Państwo to było takie zło konieczne, właśnie jakiejś wielkiej miłości do niego nie promował.

Ale największa rozbieżność to
@Tytanowy_Lucjan: nie wiem co kucom sypią do karmy że powtarzają od lat legendę o tym jakoby to miała światła korwinistyczna prawica nawracać ciemny narodowy lud na wolny rynek, przecież widzimy czarno na białym że paróweczkowa szkoła ekonomii to zawsze był spook dla ludzi co słuchają balcerowicza ale są zbyt niedomyci żeby iść do platformy
Ale największa rozbieżność to była w kwestii tego czy kapitał ma narodowość. Pamiętam że gdy narodowcy przekonywali, że należy wspierać swoich producentów, to Korwin się łapał za głowę i wprost mówił że jeśli polski przedsiębiorca nie jest w stanie konkurować z zagranicznym, to należy dać mu zdechnąć bo to wolny rynek weryfikuje. xD


@KaloszSzatana: No cóż, to w zasadzie przekreśla go jako pragmatyka, a staje sie zwykłym ideologicznym szajbusem. Dlatego przestałem