Wpis z mikrobloga

Konsola podczas grania w RE 4 nagle z dupy się wyłączyła i przez chwilę nie chciała się włączyć, pomacałem z tyłu i nie była ciepła, wentylację ma więc przegrzanie raczej odpada, o co może chodzić?
Kupiona jakiś miesiąc temu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ps5
  • 4
@OmgLolWtf Przez chwilę to ile? Bo konsola po podpięciu do prądu od nowa potrzebuje zwykle 5-10sekund zanim włącznik zadziała (mam tak zawsze) może miałeś zanik napięcia i konsole odcięło?
@Kakaladze Myślę że przez około minutę była martwa, na pewno trwało to dłużej niż 5-10 sekund, ogólnie włączyłem ja przez pada bo na reddicie ktoś napisał żeby spróbować w ten sposób i zadziałało

@Nano22 źle się wyraziłem, konsola była ciepła z tyłu ale chyba nie na tyle żeby podejrzewać przegrzanie, nie znam się na plejach kompletnie, ostatni jakiego miałem to ps2 kupę lat temu XD Na ten moment zdarzyło się jeden raz,
@OmgLolWtf: chodziło mi, że jeśli nie wiało ciepłem to gdzieś tam radiator może nie mieć styku i konsola ma ciężej odprowadzić ciepło przez co się wyłączyła. Ale jeśli to było tylko raz to grać i obserwować