Wpis z mikrobloga

dobrego dzionku wszystkim życzę. Już nie kupuję piwa bo to nie ma sensu - ceny z kosmosu a nie chce mi się nawet zbierać butelek żeby je oddawać. Wszystko podskoczyło jak szalone do góry. Zwykły chleb z 2.5 zł na 4 zł gdzie 2.5 zł to wydawało mi się dużo jak przypomnę sobie jak był po 2 zł. Zakupy ograniczam do minimum żeby nie wydawać hajsu na nic ekstra. Biedniejemy. UE tak nas niszczy a Polacy to normalnie biorą bez bólu na klatę. Współczuję tym co zarabiają najmniej lub nie mają hajsu. Raz rozmawiałem z kierownikiem z spółdzielni i rozmowa praktycznie bez sensu. Nie zrobi nic aby wprowadzić podzielniki ciepła czy urządzenia do regulacji ciepła w mieszkaniu żeby zmniejszyć koszty ogrzewania dla najbiedniejszych. Żyjemy w kraju, gdzie praktycznie nic nie da się załatwić a wszystko dzieje się ad hoc - z góry bo UE tak karze i wszystko to kupują jak zwykłe bezmyślne ameby.
Ci się podniecają że donaldino wygrał wybory. Moi Drodzy to nic nie zmieni, a jeszcze będzie gorzej. donaldino jedzie na pasku ue i wygaduje brednie. Ten gość nawet chciał się dogadać z putlerem. pinokio kłamczuszek i beatka to przynajmniej podnieśli emerytury i wprowadzili 500+, wyobrażacie to sobie, że dopiero po 20 latach demokracji ktoś wpadł na pomysł żeby ulżyć Polakom, czyli przez 20 lat można tresować ludzi i ludzie to kupują bez bólu i nie będą nawet domagać się swoich praw.
mateuszka nikt nie lubi ale za to mamy wojska usa w Polsce, wielki sukces. pis jest śmieszny sam w sobie, partia starych dziadków, ale no cóż przy wszystkich błędach i tak lepiej wypadają niż donaldino, który praktycznie jest zwykłym pionkiem bez sumienia ani kręgosłupa moralnego. Ile obiecywał a ile zrobił.
Nie głosowałem na pis bo już miałem dosyć tych wszystkich afer, wybrałem 3 drogę ale wiem że to i tak wielki spektakl dla głupiego ludu. Plus że nie chcą zabierać 500+ to jest cud, tak samo 13 i 14 emeryturę...
Nie ma nawet umowy międzykoalicyjnej. Tam będzie jedna wielka jatka - poprzemy waszą ustawę, jeśli wy poprzecie naszą ustawę. Najwięcej ma do stracenia szymek, zobaczymy czy wytrzyma w tym sejmie czy się zwinie szybko. Czy utrzyma partię czy ktoś mu podbierze jego partyjniaków jak gowinowi pis zabrał wszystkich członków partii.
Patrzę na świat i cieszę się że jestem zdrowy, że mam samochód, że mam robotę i że mi się chce coś w życiu. Współczuje wszystkim byłym kolegom, już nie mam z nimi kontaktu, którzy chleją i mieli lepsze predyspozycje niż ja i więcej zdolności a chleją na potęgę.
Współczuję tym co zarabiają najmniej.
Cieszę się że nie jest tak źle jak na ukrainie czy w białorusi bo tam dopiero mają przerąbane. Zawsze mnie interesowało wojsko ale się cieszę że nigdy nie poszedłem na front. Tak szybko można zginąć albo być na całe życie okaleczonym.
Jeśli narzekasz na życie, pomyśl sobie jak wiele osób ma gorzej od ciebie.

#polityka #pis #po #tvp #tvn #wybory #polska #przegryw #psychologia
  • 2