Wpis z mikrobloga

Ehh jak będę może kiedyś miał własne mieszkanie to będę miał parkiet drewniany na podłodze. Zawsze mi się to podobało.
Tu gdzie teraz mieszkam z rodzicami to pierwotnie takie coś było ale majster(ch*j i paproch swoją drogą) stwierdził ze grzyb jest i trzeba wymieniać i są zwykłe panele a ja podejrzewam że ten szuszwol to ukradł dla siebie.

#przegryw
NieznajomyUBram - Ehh jak będę może kiedyś miał własne mieszkanie to będę miał parkie...

źródło: szpachlowanie-parkietu-podlogi-drewnianej

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@bobson92: Dokładnie. Plus z panelami coś się stanie i nadają się tylko do #!$%@?.

Niby mają jakąś #!$%@?ą w kosmos klasę ścieralności a upadnie rura od odkurzacza i jest dziura.

Podobnie jeśli gdzieś jest wilgoć to pęcznieją.
  • Odpowiedz
@PawelW124 dzięki takim Januszom dizajnu w mieszkaniu które mam pod panelami ukazała się 100 letnia drewniana sosnowa podłoga w idealnym stanie, która po wycyklinowaniu wygląda zachwycająco i nie nic się z nią nie dzieje już tyle lat.
  • Odpowiedz
@bobson92 ja tak zrobiłem w starym bloku. Parkiet odpadał, wymagał gruntownego odnowienia. Wyszłoby z 80 zł/m2. A klejony był na czarnym rakotwórczym syfie i się pozbyłem ostatecznie.
  • Odpowiedz
@bobson92: zależy z czego parkiet. Ja kupiłem mieszkanie całe w parkiecie. Jakieś mega miękkie drewno, trzeba cyklinować co kilka lat albo wygląda jak zużyte lodowisko. A nawet nie mam zwierząt, które by pazurami rysowały. Teraz nawet ubrałem nogi krzeseł w silikonowe nóżki, że złudną nadzieją, że starczy na dużo dłużej.
  • Odpowiedz