Wpis z mikrobloga

#cloutmma w związku z problemami z dostępem do poprzedniej gali, dostałem info od clout ze mam kupon 100% zniżki na kolejna gale. Kuponu do dziś nie otrzymałem a clout mma nie odpisuje na zgłoszenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie róbcie tego błędu co ja i nie kupujcie ppv,l bo to złodzieje i oszuści ()
  • 13
  • Odpowiedz
@jan_niezbedny_suchodola: mistrzu,bo nie ma żadnego kodu ;) wystarczy że zalogujesz się na swoje konto na stronie clout i tam wybierasz że chcesz kupić walkę i powinno Ci pokazać że jest za 0zl tylko wybierasz który pakiet chcesz i elo
  • Odpowiedz
Może masz parę kont na stronie,miałem taki problem bo założyłem konto normalnymi danymi (login, hasło) ale poprzednia galę wykupiłem na koncie logowanym przez Google+ i dopiero logując się na drugie konto mam galę za free
  • Odpowiedz
@jan_niezbedny_suchodola a dostałeś od clout 2 maile? Bo ja dostałem dwa maile po złożeniu reklamacji:
Pierwszy po rozpatrzeniu reklamacji z informacją że w przyszłości dostanę kod na PPV lub mogę wybrać zniżkę na bilet i jeśli chce kod to mam nie odpisywać na maila.

Drugi tydzień temu że potwierdzają aktywację promocji z instrukcją jak aktywować kod czyli to co na początku napisałem

Zobacz czy masz oba te maile? Bo może nie aktywowali
  • Odpowiedz