Wpis z mikrobloga

Siema,

Ma ktoś godnego polecenia myszkę i klawiaturę (mechaniczną) do 500 zł każde? Chciałbym coś, co przetrwa więcej niż rok/półtora...

Obecnie posiadam klawę logitech g413 silver - i już po roku była na gwarancji, bo spacja robiła mi 2 odstępy lub żadnego, klawisze też czasem sobie wypadają...ogólnie średniawka.

Mychę mam razera rz01-0255 - scroll już się #!$%@?ł, niestety jest po gwarancji, podjąłem próbę naprawy na własną rękę, ale nie wygląda na to, aby można było coś tam samemu zdziałać.

#programowanie #komputery #myszka #klawiaturamechaniczna #klawiatura #informatyka
  • 10
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Wolałbym mechaniczną, możemy podciągnąć cenę pod ~800 zł za samą klawę jeżeli 500 to zbyt mało na coś porządnego.

Ogolnie miałem już membranówki podchodzące pod 400zł (i to kilka lat temu, więc to w cale nie było tak mało) i też się szybko rozlatywały. Ten logitech 413 się w miarę solidnie trzymał (do tej pory) i przyjemnie się pracuje na klawie mechanicznej, przynajmniej mi.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew, @Zulf:

Supcio, podziękował bardzo. Ogólnie na początku myślałem nad steelseries dla odmiany, ale chyba pójdę w stronę keychrona, jeszcze nigdy nie miałem ich produktów a logitech mnie trochę zawiódł.

A mychę jakąś nie tylko do roboty ale do gamingu też?

Ta, którą podrzucił thority jest niesymetryczna...i to mi średnio leży. No i też logitech...
  • Odpowiedz