Wpis z mikrobloga

@voorhees: Cześć.
Ja posiadam. Poszedłem tam jak dawali 8%, ale po zakończeniu promocji przerzuciłem się do Aliora. Od 30 października (do wtedy trwa promocja na Elastyczne Konto Oszczędnościowe na 7%) planuję znowu powrót do Velo na EKO. Do tej pory nie miałem żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@voorhees: Tak, mi pokazuje, że obecna promocja na oprocentowanie trwa do 30 października. Kolejna edycja będzie już pewnie miała niższe oprocentowanie.
Moje główne konto to Alior, tam miałem teraz 7% na koncie oszczędnościowym, niestety promocja się kończy. Oprócz tego mam jeszcze konto w Toyotcie, ale teraz tam spadło poniżej 6% i chyba muszę w końcu ruszyć stamtąd swoją kasę. Samego banku nie polecam przez brak dedykowanej aplikacji na telefon (nie liczę
  • Odpowiedz
@voorhees: Velo bank daje 7% na 3 mce, zwrot 10% za płatności kartą/blik do 100 zł/mc przez 6 mcy, 50 zł na start i 100 zł dla polecającego. Jest spoko.
Ew. na ING co 3 mce można zakładać konto oszczędnościowe za 7, teraz chyba 6%, o ile dba się o zerowanie salda początkowego
  • Odpowiedz
  • 0
@bolo2015 sprawdziłem to i masz rację do 30.10 trzeba wpłacić także się załapię:) w pkosa była dobra promka bo było 8% przez 6 miesięcy ale własnie mi się skończyło. jak coś tam jeszcze będzie to polecam, przyjemna apka peopay i zero problemów.
  • Odpowiedz