Wpis z mikrobloga

@PolishBoyfriend: jak działa ta dzsw? rzucają cię do jakiejś losowej jednostki czym możesz sobie coś wybrać? Są jakieś stanowiska bardziej specjalistyczne czy tylko BPP ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ext11: Idziesz do WCR lub rejestrujesz się przez zostanzolnierzem.pl > dzwonią do ciebie na następny dzień i zapraszają na rozmowę podpisujesz papierek do dzsw lub wot jak chcesz do wotu i na następny dzień lub za parę dni przychodzisz na psychotesty i lekarza (lekarz taki powierzchowny pytania czy masz blizny, choroby etc..) w ten sam dzień dostajesz wyniki psycho itp czy jesteś zdolny czy nie.. jak tak to dostajesz papierek, że
PolishBoyfriend - @ext11: Idziesz do WCR lub rejestrujesz się przez zostanzolnierzem....

źródło: Screenshot_20231028_015011_Chrome

Pobierz
@NoweWytyczne: No na początek to chyba wszyscy zostają oficjalnie strzelcami, a jak masz prawko C, C+E to kierowca itp.., dalej to wiadomo, że zależy do jakiej jednostki dołączysz jakie kursy itp porobisz.. zamiast piechoty, to zawsze możesz do marynarki czy cuś ¯\(ツ)/¯
@NoweWytyczne To już chyba zależy od tego co ci zaproponują lub znajdziesz na własną rękę, bo na papierku pewnie będziesz miał działonowy, a w praktyce będziesz strzelcem¯\(ツ)/¯ No ale wiadomo, że jak służysz w artylerii, to bliżej ci do artylerii, a jak w jednostce saperów, inżynieryjnych to bliżej ci do budowania mostów ¯\(ツ)/¯ Ale ja tylko powtarzam to co usłyszałem i przeczytałem na grupach.. jak to będzie w rzeczywistości, to dopiero sam