Wpis z mikrobloga

Mirki proszę was o ostateczne rozstrzygnięcie.

Przechodzę z Xboxa One S na nowa generacje. Na x one wiekszosc gierek ograłem na game passie i z płytek kupowalem tylko fife 19. Nie posiadam tv 4k. Raczej jestem niedzielnym graczem. Na nowej konsoli chciałbym ograć takie gierki jak: rdr2, cyberpunk, hogwart legacy.

I teraz pytanie. Czy wystarczy series s czy lepiej dorzucic troche i kupic juz series x?

Przeszukałem już poł internetu i jedni mówią że series S gówno bo nie ma napedu i w ogole tragedia, a drudzy że w sumie nie ma dużej roznicy i wystarczy

#konsola #xbox #xboxseriess #gry #xboxseriesx
  • 12
@adeQ177 dla r2r warto zainwestować w xsx bo na xss odpala się w tej samej rozdzielczości jak na xone. Twórcy gier podchodzą do optymalizacji gier po macoszemu a już w przypadku xss zupełnie, wiele gier na xss problem z wygładzaniem krawędzi które kłuje w oczy migotaniem
Ja xss kupiłem w dobrej cenie I trochę żałuję że nie brałem xsx, szczególnie irytujące jest to że na xss jest dostępne tylko 360gb miejsca na
@adeQ177 dorzucić i się nie zastanawiac. Mam s od roku i codziennie żałuję, serio. Tak naprawdę nie chodzi o napęd, a o jakość grafiki i dropy fps. Kiedyś myślałem, że S mi wystarczy ale jednak nie... tak się składa, że mam ponad 100h w cp, różowa koło 300 w HP, u nas tylko lecą te 2 gry no i średnio to wygląda na tej konsoli nie mówiąc tragicznie. W życiu 2x bym
@zielony_goblin:

dorzucić i się nie zastanawiac. Mam s od roku i codziennie żałuję, serio. Tak naprawdę nie chodzi o napęd, a o jakość grafiki i dropy fps. Kiedyś myślałem, że S mi wystarczy ale jednak nie... tak się składa, że mam ponad 100h w cp, różowa koło 300 w HP, u nas tylko lecą te 2 gry no i średnio to wygląda na tej konsoli nie mówiąc tragicznie. W życiu 2x