Wpis z mikrobloga

@krucjan: Nadal będę narzekał na korki w mieście po którym się poruszam cały czas autem. I nic tu nie zmieni, że gdzieś indziej są większe korki. Prywatnie to sobie z prawego na lewy brzeg jeździłbym zbior komem ale że muszę jechać firmowym bo tam mam wszystkie niezbędne narzędzia, to niestety stoję w tych korkach, praktycznie codziennie.
@dzieju41 oczywiście, że zmienia. Korki to jest nieodłączny element dużych miast, a kiedy zestawisz Szczecin z innymi miastami podobnej wielkości, to wychodzi na to, że powinno się cieszyć, że korki są względnie małe a nie narzekać.
Oczywiście możesz narzekać na sam fakt występowania jakichkolwiek korków, możesz również narzekać, że słońce codziennie rano wschodzi a wieczorem zachodzi, nie mogę ci tego zabronić ¯_(ツ)_/¯
@dzieju41 a widzisz, ja na taryfie stoję w korkach więcej od ciebie i jakoś potrafię się cieszyć i być obiektywny. Nie mówiąc że na prawym mieszkałem całe życie i wstyd by mi było narzekać na połączenie między brzegami, chyba że podczas remontu estakady, ale też nie narzekałem bo remont to remont, sam się nie zrobi.
@emjot86 mi się podoba, ładnie to wygląda, przytulnie, miasto też potrzebuje takich miejsc dla ludzi a nie tylko dla samochodów. Mówię to jako gość który spędza po 10h w aucie a z kapcia chodzi max z parkingu do lokalu kilkadziesiąt metrów.
Tylko te pierogi dla mnie przesada ale nie na tragedii bo da radę je na styk bokiem ominąć.
@krucjan: to chyba nie miałeś prawka jak remontowali basen górniczy, budowali szybki tramwaj - obie strony, remontowali most długi, remontowali TZ, ratowali zawalający się most cłowy który zamknęli na grube miesiące tym samym zamykając prawie całkowicie ruch na przestrzennej, co zrobili po otwarciu mostu? Zaczęli remontować przestrzenna. Jeśli mówisz że nie da się remontów zorganizować lepiej to jesteś ignorantem i całe życie będziesz. Jak remontowali wiosenna to pół prawobrzeża stało bo
@jaszczur3301

Jeśli mówisz że nie da się remontów zorganizować lepiej to jesteś ignorantem i całe życie będziesz.


Nic takiego nie powiedziałem, ale widzę bardzo ciebie dupsko piecze, że ktoś ma czelność nie narzekać na wszystko i dostrzegać dobre aspekty skoro się tak zesrałeś.