Wpis z mikrobloga

Mireczki, w jaki sposób najopłacalniej teraz kupić BTC za większą kwotę? Nie zależy mi na prywatności, pełna legalność.

Wydawało mi się, że można za grosze zrobić przelew SEPA w Euro. Teraz widzę tylko opcję Open Banking, która ma dość niską opłatę, ale bardzo ograniczoną listę banków. Specjalnie założyłem konto w mbanku, podlinkowałem konto przez TrueLayer i oczywiście dostaję typowy gunwo mówiący błąd dla końcowego użytkownika

There was a problem processing this payment, please use a different payment method.


Nie chcę zakładać konta w każdym banku po kolei w nadziei, że a nuż zaskoczy.
Chciałbym uniknąć płacenia 2% prowizji i ściąć to choć trochę, ale najwyraźniej wszędzie jest prowizja procentowa, zaczyna mnie to trochę wkurzać.

#kryptowaluty #bitcoin #mbank
  • 24
@plaisant: Nawet w 2020, tuż przed bańką. Oczywiście nie sprzedałem nawet w pobliżu 70c (1200sat?). Dla mnie wszystko powyżej 100sat to był obszar take profit, najoptymistyczniejsza wersja 200sat, zgodnie z poprzednimi cyklami.

Więc uczciwie przyzna, że sam też nie spodziewałem się, że ludzie są AŻ tacy głupi i rok 2021 skutecznie mnie nauczył, że są jeszcze głupsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc na razie rzecz jasna cała