Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Reakcja i mina Szczocha w momencie kiedy Wojtula powiedział ,,do Łucji'' bezcenna ( ͡ ͜ʖ ͡),on chyba cały pampers zapełnił .

a swoją drogą co z tym zadaniem,mogli brać jednorazowo po jednej rzeczy, a tam co niektórzy brali po dwie trzy rzeczy ,więc o co chodzi ?i nie wierzę że taki kiczowaty żółty kocyk, zawalony hu wie czym mógł się im spodobać wszystkim
  • 5
@Amikamamy: tu nie chodziło czy im się podoba, tu było powiedziane od razu że żółty kocyk jest mój. I by mu poprawić humor po przegranej dały mu nagrodę pocieszenia.

A tak serio, to mi się najbardziej podobał kocyk Wojtka, serio. I nie mówię tego, bo jest moim top. Tak szczerze najbardziej mi się spodobał, delikatnie, przyciąga wzrok, minimalistyczne ale zachęcająco a nie #!$%@? wszędzie wszystkiego, że nie mam gdzie dupy posadzić.
tu było powiedziane od razu że żółty kocyk jest mój


@psingwina: masz rację ,w punkt,żeby Szczoch nie wpadł depresję bo ciągle przegrywa to na pociechę dali mu wygrać w zabawie kocykową
ale to super to rozgryzłaś
co do Wojtkowego kocyk,mi też się najbardziej się spodobał ,serio
i jak było słychać innym też bo same mówiły,,o ten też taki boho'' wskazując koc Wojtkowy
no ale reżyserka kazała jajecznicę wybrać i te jak