Wpis z mikrobloga

Powiem tak jako fan freakow walka gohy to mocna przesada. Branie do walki starsza babę i to jeszcze alkoholiczkę która zdrowia nie ma to wystawianie się samemu na minę. Serio nikt z nich nie pomyślał że goha może z tej klatki nie wyjść? Jakiś zawał czy inne opcje to u niej są bardzo prawdopodobne przy takim wysiłku. No chyba że są wszyscy dogadani że robi pozycję żółwia Nikita walnie 3 razy i elo. Ja wiem że ktoś mi tu zaraz napisze że tu chodzi o dymy ale jest jakaś granicą tych dymów. Ja bym nie chciał mieć w najgorszej opcji czyjegoś życia na sumieniu. Liczę że faktycznie to ustawka bo jeśli one mają bić się na serio to mocno #!$%@? sprawa.
#famemma
  • 17
@CzatownikzCzatowni ta tylko wiesz jest różnica jak siedzisz nawalonym na chacie a jak ma ciebie jakaś młoda dziewczyna po ryju obijać. Goha zdrowe ma jak szklanka pewnie po tylu latach chlania i robienie takiej walki to według mnie zbyt duże ryzyko. No chyba że tak jak pisałem przebieg walki jest ustawiony z góry i szczerze chyba wolałbym żeby tak było.
@maku_21: Szon Tosia sama osobiście powiedziała, że nigdy nie zawalczy bo nie może, bo ma ze zdrowiem tak, że mogła by tego nie przeżyć, nie przeżyć walki i co? clout o tym wiedział i mimo to ją zakontraktował, ponadto wyszła tak ućpana na walke że odleciała i zakontraktowali ją drugi raz, więc jak widac to czy ktoś tam zejdzie czy nie to oni mają w dupie, liczy się biznes