Wpis z mikrobloga

Kurde mam to. Udało mi się jakimś cudem uruchomić jeden zapis i muszę nadrobić 1 kontrakt. Sprawdzałem wiele różnych metod jak to naprawić i naprawdę nie mam pojęcia co się stało. Dosłownie w sekundę straciłem możliwość gry po 57 godzinach wszystkie zapisy przy próbie wczytania powodowały wypłaszczenie Cyberpunka...

Tylko teraz pytanie czemu tak się stało i jaką mogę mieć pewność, że się nie powtórzy? W ogóle mam wrażenie, że im dalej w rozgrywce jestem, im bardziej progresuje, tym ta gra działa jakoś wolniej (np. zmiana ubrania trwa u mnie dość długo, przy czym nie pamiętam, żeby to aż tyle trwało wcześniej).

Ale syf
#cyberpunk2077
  • 10
@Mistborn: wiesz co tu akurat chmura by nic nie dała. Ja w sekundę straciłem możliwość jakiejkolwiek gry, bo oprócz tego, że wypłaszczalo mi grę przy wczytywaniu jakiegokolwiek zapisu, to dokładnie to samo działo się z próba rozpoczęcia nowej gry.

Nie wiem, dziwne to było
Rozważył bym włącznie dla CP2077, korzystam mając ponad 250h w cyberpunku i nic się nie popsuło


@Mistborn: irytujące jest czekanie aż łaskawie można wyłączyć kompa, bo chmura się synchronizuje. A jeśli wtedy wyłączy się steama wtedy niezgodnościami straszy. Dla CP77 też wyłączyłem, a mam 506h.