Wpis z mikrobloga

@ludi91: a co z wardega? majac 25 lat pisal, ze jak jakas 15 latka chce stracic dziewictwo, to niech pisze na pw i z 15tka normalnie molgby chodzic (twierdzi przy tym, ze nie ma sobie nic do zarzucenia a to taka konwencja aska, scancelowany nitro tak samo tlumaczyl sie konwencja). Majac 33 lata sugerowal podtapianie i podduszanie. Dlaczego wszyscy nagle o tym zapomnieli a wardega jakby nigdy nic trzepie grube pieniadze
Pisał obleśne teksty do 13 latki, samemu mając prawie 19.


@ludi91: Sam nie popieram absolutnie tego co Boxdel robił, ale to akurat jest agumentum at inwalidum. To, że miał 18/19 lat i pisał z 14 latką zwłaszcza w tamtych czasach to nie jest nic totalnie dziwnego zwłaszcza jeśli wyglądała na przykład na 2 lata starszą i kłamała z wiekiem co było dość nagminne kiedyś bo dla dziewczyn pisanie ze starszymi to
nie porównuj walki w błocie do pisania o wsadzeniu kolbasy w cycki dziecku


@SgtAlApone_: Ja na przykład tego nie popieram absolutnie, ale też z drugiej strony pamiętam jak wtedy się dziewczyny potrafiły zachowywać. Czymś normalnym było to, że jedna potrafiła wypiąć się na pieska i udawać, że druga ją posuwa albo postawić na ławce w szkole butelkę z piciem i udawać, że louuda robią. Więc robienie niewinnych aż tak z tych
i zje....ną płeć a dziewczynki było święte i dojrzałe.


@Cztero0404: o to to, poruszyłeś właśnie klu sprawy, ja to jestem już starszy i sytuacje mam ustabilizowaną ale przecież te osły sami zaciskają sobie pętle na szyi doprowadzając do sytuacji gdzie byle #!$%@? może sobie bez konsekwencji pomówić dozwolonego typa o co tylko chce, niszcząc go. To daje takie pole do nadużyć, że ja #!$%@?.
Jeszcze sobie znaleźli wirtualnego prokuratora wardęge który
o to to, poruszyłeś właśnie klu sprawy, ja to jestem już starszy i sytuacje mam ustabilizowaną ale przecież te osły sami zaciskają sobie pętle na szyi doprowadzając do sytuacji gdzie byle #!$%@? może sobie bez konsekwencji pomówić dozwolonego typa o co tylko chce, niszcząc go. To daje takie pole do nadużyć, że ja #!$%@?.

Jeszcze sobie znaleźli wirtualnego prokuratora który wardęge który wydaje wyroki na zamówienie


@Kroledyp: Wiesz, ja też może
Chłop kłamał że nic nie wie


@ludi91: Sukanek też, a jest robiona na bohaterkę.

Wiedziała od 2017 ale #!$%@?ła się na policji kilka lat później jak Stuu zaczął ruchać Fagate (czyli jej nie przeszkadzało bo miała szanse u chada), potem zamiast #!$%@?ć kariere w internecie Stuu to nie pokazała żadnych dowodów mimo że je miała i zrobiła z siebie wariatkę, poszła na układ z Chadem że ten przestanie robić filmiki z
no jest dziwne xd bo ja i moi znajomi gdy byliśmy w tym wieku, to nie pisaliśmy do 13 latek tylko do minimum 16 latek


@ludi91: I widzisz, nie rozumiesz. Tutaj pewną bardzo podstawową rzecz trzeba rozgraniczyć, jeśli 18-19 latek pisałby do 13 latki wyglądającej jak dziecko mówiącej, że ma 13 lat w sposób taki oczywiście jest to naganne i normalni raczej tego nie robią. Natomiast tutaj mamy sytuację taką, że
@krakenoslaw: nie zapominajmy o Boobsmanie. Dotykanie biustu przez prankstera jest tak samo szkodliwe jak molestowanie przez kogokolwiek innego. Wardęga pewnie sam jest zdziwiony, że za takie zachowanie nie został cancela z internetu. Podkreśla, że wielokrotnie się z tego tłumaczył. Ale jakie jest wytłumaczenie dla takiego zwyrolstwa? (,)
@krakenoslaw: bo tam baxtonie nic się nie dzieje, to jak by mieć problem do dziewczyn walczących w kiślu na dyskotece w piździszewie, w tym odcinku goats nic sie nie działo, za to pisanie o wsadzaniu kolbasy w dziecko jest szalone