Wpis z mikrobloga

czemu łaska chciała popełnić samobója kilka razy skoro to tylko brzuszek dzieciaczka?


@shelkofy: Nie wiem. Może powiedziała to do podbicia atencji? Skoro boxdel byl taki zły, to dlaczego utrzymywała z nim kontakt, prosiła o bilety na fame, o skipa kolejki, wystepowala na konfie? Co do "brzuszka" to masz to na filmie konopa - to zdjecie za blurem i jak o tym "brzuchu" gadali. To przeslane zdjecie to tez byl ten "brzuch".
@Olo92: Pięknie uciekłeś z dyskusji, jak wyszło że pomawiasz ofiarę o czyny których się nie dopuściła, i jeszcze robisz ze mnie tego złego xD

Przecież to Ty ją pomawiasz! Nie ja! Ty! Pokaż mi gdzie napisałem że nie widzę nic złego w rozsyłaniu niemorlanych zdjęć! Ty tylko kłamiesz, i pomawiasz.

Przeproś tą ofiarę że ją pomawiasz o rozsyłanie nagich zdjęć, bo ją krzywdzisz, a nie szukaj winny u innych. Jak można
czy możesz uszanować moją uprzejmą prośbę? Jesteś człowiekiem moralnie upadłym. Daj mi spokój.


@Olo92: Jeżeli przeprosisz ofiarę za krzywdę którą jej wyrządzasz to tak. Jesteś człowiekiem moralnie upadłym atakując ofiarę. Daj jej spokój.
która nie widzi żadnego problemu w tym, że dorosły mężczyzna wyłudza od dziecka niemoralne zdjęcia a później dalej je udostępnia.


@Olo92: To pokaż gdzie tak napisałem.

Twój dowód na pomawianie ofiary jest powszechnie dostępny w tym wątku. Dlaczego nie chcesz przeprosić ofiary za swoje kłamstwa? To obrzydliwe.
  • 0
@Olo92: Jeżeli odpowiesz na tą wiadomość, to znaczy że przyznajesz mi racje we wszystkich kwestiach o których dyskutowaliśmy. Jeżeli nie odpowiesz, to przyznasz się do pomówienia dziewczyny o rozsyłanie nagich zdjęć, i obrzydliwego wykorzystywania ofiary do własnych celów ale uznam to za przeprosiny i zrozumienie błędów.

Twój ruch :)