Wpis z mikrobloga

#famemma Właśnie skończyłem sobie oglądać live zwyrola. Tak słuchałem co gada na baxtona, na WG... Oni wszyscy są siebie warci.

Śmieszy mnie w uj, że baxton dziękuje m.in. wardętce, że dzięki niemu mógł się dowiedzieć kto przyjaciel a kto nie albo rozkminia nad goatsami. Typ (zwyrol) zrobił mu piekło z życia i dzisiejszym streamem dorzucił mu do pieca, bo finalnie obśmiał ten jego żałosny filmik, a tłusty i tak się płaszczy. Boxdel to jeden wielki bezjajeczny kompleks, któremu można śmiało pluć w japę bez konsekwencji. Jedyne jaja jakie posiadał, to te na patelni, co też zwyrol obśmiał, że przecież mają olej w domu. Nie wpadł na to, że na wodzie są zdrowsze czy specjalnie zrobił z niego manipulatora, który rzekomo robi z siebie biedaka? Do tego zdradził jak by nie było jego aktualne miejsce zamieszkania. Nie konkretnie ale te wskazówki bardzo pomogą komuś, kto chciałby znaleźć grubego. :-)
Biseksa bez żadnych ogródek sprowadził do roli chorągiewy.

Wardętka ma też taką manierę, że często nie dopowiada i pozostawia to interpretacji widzów. Jednak robi to w takim stylu, że opcja może być tylko jedna.
Pragnę przypomnieć, że zwyrol studiował psychologię i jest w tym całkiem dobry, to muszę przyznać. Można to też zobaczyć na wykopie, gdzie co prawda część watahańskich szczurów powyłaziła z nor ale też część osób przekonał do siebie. Na jednym ze strimów jak odpalił wykop, to banda przygłupów na tagu zachowywała się jak dzieci: ej zwyrol zwyrol, ej wardęga, panie zadbany, ej ej jestem tu! Podsyłanie mu tego czego on chciał. Niektórzy słusznie oburzali się, że frajeri potraktował wykopków jak swoich żołnierzy/sługusów ale zwyrol zrobił dokładnie to samo i cisza. Kilka miechów temu jak zwyrol odpalał strima, to cisza na tagu, a teraz tag robi za przypominajkę.

Obrzydliwe jest to środowisko jutuberów. Każdy każdego nagrywa i trzymanie haków na siebie. Potem przychodzi taki moment, że pali ci się pod dupą, twój wizerunek upada, bo zachęcałeś dziewczyny do wzajemnego podtapiania i cyk, wyskakuje temat nad którym konop już pracował, a wardęga miał już jakąś świadomość tego burdelu od dwóch lat. Widać też u zwyrola to zacietrzewienie w stosunku do konkretnych osób, które mu nie pasują. Wersow, dubiel, fagata, boxdel... Taka chora fascynacja w gnębieniu ich.
Zabawne jest też to, że po pierwszym materiale zwyrola odnośnie pandora gate, ten rozkminiał czy to nie wpłynie na goats xD Dzisiaj nie miał tego dylematu.

Kończąc. Czy dobrze, że te wszystkie rzeczy powychodziły odnośnie afery pedo? Bardzo dobrze. Czy dobrze się stało, że te wszystkie boxdele, pałkersony, dubiele i inne stuarty oberwały po dupie? Bardzo dobrze. Nie zmienia to jednak faktu, że wardęga jest jednym z najgorszych typów człowieka. Tu się uśmiechnie, tu zaprosi, tu coś zaproponuje ale tylko po to, żeby to później wykorzystać. Jedyną opcją jaką dopuszczałbym na miejscu boxdela, żeby nadal trzymać się z wardętka, to tylko po to, żeby się zemścić. Aczkolwiek to są debile i jak się da im do ręki broń, to sami się jeszcze postrzelą. Miałbym dla tych wszystkich przygłupów kilka pomysłów jak "uderzyć" zwyrola ale to na pw się odzywajcie razem z kwotą jaką proponujecie. :-) Zwyrol jest mega strachliwym typem i można to było zobaczyć czy to w konfrontacji z Majewskim czy Murańskim, a to i tak pionki, które uja mogą. Ciekawe czy zwyrol byłby taki hop do przodu, gdyby...pw i kwota. :-)
  • 22
@don-zwierz ogólnie to jest grząski temat. Większość tego środowiska okazuje się takimi ludźmi, którymi na codzień wolał byś nie być otoczony, jak widać z różnych powodów. Są toksyczni dla siebie na wzajem , a do tego wciągają w to masę odbiorców , którzy finalnie traktują te postawy jako wzorce do relacji. To jest bagno, uwierz nie warto w nim siedzieć.
@Balento: Większość jego zagrywek jest prymitywna, to fakt i na głąbów wystarczy ale są też takie całkiem inteligentne, cwane. Jestem ostatni do propsowania tej postaci ale potrafię oddać komuś, że robi coś dobrze.

@szyszak7 Co do wardęgi, pełna zgoda. Co do współprac... Pieniądze nie śmierdzą. Obstawiam, że nie brakuje osób, które nadal z miłą chęcią weszłyby w układ z wardęga. Z dala od polityki na tagu ale tam od lat można
@mimmo: Dziękuję za radę. :-) Osobiście uważam, że to środowisko tak mocno nie odbiega od innych (wspomniana chociażby już przeze mnie polityka). To jest bardziej medialne i bardziej interesujące dla tagowiczów ale takie zagrywki są na porządku dziennym wszędzie. Kiedyś słyszałem takie rosyjskie powiedzenie, że w polityce sentyment - NIET. Używa się też powiedzenia, że w biznesie nie ma sentymentów i takie są realia. Firmy bez mrugnięcia okiem uderzyły w aferowiczów,
@don-zwierz: przecież to dziękowanie wardedze to zwykły zabieg wizerunkowy który pokazać że stoi stronie osób zaufanych spolecznie a, nie tej drugiego z pedo i jego ziomkiem. Prywatnie to on by mógł go chcieć #!$%@? ale publicznie powiedzieć zle słowo w tej sytuacji się nie opłaca. Gruby pokazał że jest dużo mniej naiwny niż na takiego wygląda.
@don-zwierz: ale #!$%@?, ja jakoś nie widzę tego złego zachowania wardęgi, ale może jestem dziwny i zwyczajnie szanuję i rozumiem szczerość, a ty lubisz uprawiać kolesiostwo

@mimmo: słyszałem dzisiaj taką maksymę o komediatach od komediata która podobno sprawdza sie w 100% "im bardziej ktoś w skeczach stara się być czysty, moralny, postępowy" tym wiekszą żmiją jest w prawdziwym życiu.
Wardega to moralizator tego pokroju,
Jeszcze kumam że zrobił drame i pojechał na prokurature, jakieś tabletki gwałtu, to nie są lekkie sprawy. Ale z Baxton'em to są 2 opcje, wrzucił go dla zasięgów, tak jak werkę, albo baxton
Śmieszy mnie w uj, że baxton dziękuje m.in. wardętce, że dzięki niemu mógł się dowiedzieć kto przyjaciel a kto nie albo rozkminia nad goatsami. Typ (zwyrol) zrobił mu piekło z życia i dzisiejszym streamem dorzucił mu do pieca, bo finalnie obśmiał ten jego żałosny filmik, a tłusty i tak się płaszczy.


@don-zwierz: Prawda, tak w sumie to zabawne, ale okazało się iż potężna sówka Wersow ma więcej jaj i rozumu (oczywiście
pomnieć, że zwyrol studiował psychologię i jest w tym całkiem dobry, to muszę przyznać. Można to też zobaczyć na wykopie


@don-zwierz: mnie rozwaliła odp na pytanie, czy Ulfik się odwrócił od Boxdela? wardęga: a co miałby robić bez Boxdela?
Z góry zakłada i sugeruje że Ulfik to kolejna pijawka która jest w otoczeniu Boxdela tylko dla kasy
@ziko100:

przecież to dziękowanie wardedze to zwykły zabieg wizerunkowy


Wg mnie jest to pół prawda. Baxton znany jest z tego (sam zwyrol o tym mówił), że jemu imponuje ta sława i będzie się trzymał każdego, żeby utrzymać taki stan. A poza tym wciąż tam z wardęgą siedzi i rzekomo nie ma między nimi złej krwi.

@Goatlord

Po czym wyciąga z lodówki masło klarowane, czyli najlepszy tłuszcz do smażenia.


Efekty robienia kilku