Wpis z mikrobloga

  • 1
Ceny w USD niby nadal mają być zregionalizowane, ale bardzo wątpię że będzie tak tanio jak jest teraz. Deweloperzy na pewno będą ustawiać większe ceny
@Areooo51: dodatkowo nie mogę nic kupić z revoluta, konta wygląda jakby nie cofnęło bo loguje sie nowo i jest argentyna wiec albo karta weszla na czarną liste albo ogolnie karty padły

edit: padły, mój alt którego przerabiałem revolutem do turcji wcale nie ma przypisanej już karty a była(tutaj to moglbym fupsem podzialac bo mam ale nie chce mi sie w sharing bawic jak na tych promocjach ostatnio i tak niezbyt cos
@Areooo51: Kto wie czy mimo wszystko nadal nie bedzie taniej niz w Polsce. No i nadal zostaje dla przykładu Ukraina, tam tez kilka rzeczy da sie kupic taniej, co nie zmienia faktu ze prawdziwe eldorado dobiega konca. no coz i tak trwało to długo
@Areooo51: obstawiam duży ruch na lotniskach w okolicach 19 listopada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OsraneMajtyXD Ja np. mam ukraińskiego epica i tam ceny np. ea fc24 były lekko wyższe niż na argentyńskim steamie.

No i tak jak pisaliście ceny już dawno zostały podniesione. Dla przykładu nieszczęsne Cities Skylines 2 przed premiera stało 3200 peso, po premierze 8500 peso. Dalej jest taniej, ale to ponad 100% więcej.
Może nie będzie tak źle. W informacji napisali, że developerzy skarżyli się na problem z wycenianiem gier. ARS w ciągu roku spadło o około 65%. Takie Diablo IV wycenione na 21000 ARS (252 zł) teoretycznie za rok będzie warte około 90 zł. Będzie większa stabilność cen to może nie będą na start takie drogie. W koszyku z Argentyną będzie Bolivia, Ecuador, Guyana, Paraguay, Suriname i Venezuela, przecież nie dojebią im europejskich cen.
@Areooo51: No tak obstawiam że może być, bo oni robili taki zabieg że zwiekszali ceny do #!$%@? ars od jakiegoś czasu, jesli 50% taniej bedzie to aligancko, bo teraz takie gry jak rdr2 gdzie kiedyś były po 70 zł są drogie jak w pl xd
@Areooo51: mam trochę tl jeszcze i w #!$%@? kluczy, tylko nie wiem co kupić, miałem brać cities skylines 2, ale cena jest spora aktualnie, poza tym podobno jest tak #!$%@? wydajność, że na moim już dość starym kompie to może być gówno niegrywalne, a nie chce #!$%@? dawać hajsu za alfę xD
@Miecz12: ja kupiłem za 3200, fakt optymalizacja moze i nie najlepsza ale 40 zł to ok cena była
dobrze, że wziałem preorder a nie czekałem teraz do premiery bo raz revolut nie chce juz dzialać a 2 jest duzoooo drozej