Wpis z mikrobloga

@OdcienZieleni: Jak jesteś na światełka napalony, to nie ma innego wyjścia niż Philips. Topowe na ten rok to druga generacja QD-OLEDów na matrycy Samsunga:
- Sony A95L
i telewizory na matrycy WOLED z technologią MLA produkcji LG:
- Panasonic MZ2000
- LG G3
- Philips 908
Jeśli chcesz wiedzieć jaki będzie tegoroczny top topów, to poczekaj do końca roku na coroczny TV shootout na kanale https://www.youtube.com/@hdtvtest
  • Odpowiedz
  • 0
@Drmscape2 te samsungi są ok,nawet z soundbarem by mi sie zgrał, ale widziałem testy i boję się wypaleń, w do tych philipsow 908 matrycy nie dostarcza LG? nie mialem nigdy tv z ambilightem i jestem ciekawy jakby mi się oglądało;) aktualnie mam lg c8 65^ i niestety powidoki pokazały się po 3 latach,a nie ogladam prawie tv,jedynie co to sport,ale wypaliły się w miejscu gdzie pojawiaja sie napisy do filmow
  • Odpowiedz
w do tych philipsow 908 matrycy nie dostarcza LG?


@OdcienZieleni: tak i tak napisałem
o Samsungu wspomniałem tylko tyle, że produkuje te matryce QD-OLED, ale celowo pominąłem ich telewizor z tą matrycą bo pytałeś o topowe telewizory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To dość dziwnie szybko ci się wypalił, jesteś pewny, że nie sprawdzałeś zaraz po oglądaniu i to nie był powidok od jasnego fragmentu ekranu, który zaraz
Drmscape2 - >w do tych philipsow 908 matrycy nie dostarcza LG?

@OdcienZieleni: tak i...
  • Odpowiedz
  • 0
@Drmscape2 ogladalem to,no niestety zrobily mi sie zielone powidoki,juz z nimi zyje od 2 miesiecy,probowalem recznie odswiezac piksele itd,to nawet pomaga,ale na godzine :D potem to znowu wraca, pewnie kupiłbym g3 ale u mnie tv musi stac na stoliku rtv,nie wieszam go,a za podstawe do g3 trzeba doplacic ponad 1.5...w dodatku sa ciężko dostępne
  • Odpowiedz