Wpis z mikrobloga

Ciągle mi wyskakują na tiktoku filmy z marszów dla Palestyny w Polsce (Warszawa, Katowice, Kraków itd) większość to julki w kolorowych włosach i Polki z dziećmi. One żyją w tak wyimaginowanym i cukierkowym świecie, że nie zdają sobie sprawy że gdyby Hamas miał ich na wyciągnięcie ręki, to skończyłyby jak te dziewczyny na festiwalu. One myślą że Hamas by ich powitał kwiatami i uściskami xDD miłość polek do księży pustyni większa niż zdrowy rozsądek
#izrael #palestyna #wojna
  • 25
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Dlatego, że kobiety są z mojego doświadczenia mądrzejsze od mężczyzn, co jest kolejnym dowodem na tą tezę. A zanim ktoś się zacznie ze mną kłócić, to niech sobie zda sprawę, że kobiety generalnie starają się przepychać prawa dla nich korzystne, a mężczyźni notorycznie srają do własnego gniazda, czego dowodem są nawet tutejsi szabesgoje i pożyteczni debile życdów popierający pobór i robienie z faceta mięsa armatniego.
  • Odpowiedz
@Zoej: xDDD nawet tego nie skomentuję
@selflessness Ty tak na poważnie? xDD czyli jak wagnerowcy popełniali zbrodnie na Ukrainie pod swoją flagą to już nie idzie na konto ruskich? XD albo Czeczeńcy pod swoją to też Rosja wtedy nic nie zrobiła? Skoro Hamas nie reprezentuje Palestyny, to dlaczego ciągle w tych swoich wypowiedziach mówią, że walczą o jej wolność? pytali mieszkańców Palestyny o to, czy im się to w ogóle podoba?
  • Odpowiedz
Hamas nie jest w niczym gorszy od rządu Izraela więc nie rozumiem skąd to oburzenie o tą organizację. Ot chyba logiczne, że przeciwko organizacji terrorystycznej jaką jest rząd syjonistycznego tworu stanie inna organizacja terrorystyczna.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony kto finansuje Wagnera a kto finansuje Hamas?
Po tej twojej kalce myślowej od razu widać, że nią masz pojęcia o regionie. Hamas zbudował wpływy w Palestynie wykorzystując desperację ludzi, ale nie wywodzi się z Palestyny.

W jaki sposób cywil (których jest 97%) ma się "odciąć" od uzbrojonego bojownika xD? Po co w ogóle się wypowiadasz w temacie amebo umysłowa?

Nawet jak Palestyńczyk emocjonalnie popiera Hamas, to do póki nie chwyci za
  • Odpowiedz
@selflessness: Hahaha i ty mi zarzucasz brak wiedzy o regionie, jednocześnie twierdząc że Hamas nie wywodzi się z Palestyny? XDD Hamas został założony w Gazie w 1987 r. jako odgałęzienie egipskiego Bractwa Muzułmańskiego, więc o czym ty pierniczysz "amebo"
  • Odpowiedz
@selflessness: A nazizm wymyślił austriak, i potem został przywieziony do Niemiec xDD Wracając do początku, to nigdzie nie napisałem że popieram Izrael, a jedynie kręcę sobie bekę z bezmózgich julek (ty masz widzę parcie aby dorobić do tego coś więcej). Poza tym nie trzeba być po stronie Izraela ani po żadnej innej, aby krytykować organizację terrorystyczną jaką jest Hamas
  • Odpowiedz
@selflessness: Ciężko mi się z Tobą pisze, bo jesteś tylko troszkę inteligentniejszy od mojego psa. Dlaczego ludzie w Palestynie po wymordowaniu w bestialski sposób 260 ludzi podczas festiwalu, porwaniu dzieci oraz gwałtach na cywilach tak radośnie świętowali? były fajerwerki, tańce, dlaczego wtedy Julki nie reagowały na krzywdę skoro według Ciebie są takie "mądre"? Ja dorabiam im cukierkową wizję świata? a co z polkami które wyszły za muzułmanów i słuch po nich
  • Odpowiedz
Dlaczego ludzie w Palestynie po wymordowaniu w bestialski sposób 260 ludzi podczas festiwalu, porwaniu dzieci oraz gwałtach na cywilach tak radośnie świętowali?


@JohnnyPomielony: widziałeś 2mln świętujących? Dodatkowo zdajesz sobie sprawę, że świętowanie nie daje Izlraelowi przyzwolenia na bombardowania, nawet jak ktoś świętował atak Hamasu? Poza tym, nie dziwne, że częśc Palestyńczyków się zradykalizowała.

wtedy Julki nie reagowały na krzywdę


@JohnnyPomielony: przecież przez świat przetoczyła się fala oburzenia na hamas, co
  • Odpowiedz
@selflessness: Śmieszy mnie to jak zapierasz się rączkami i nogami aby bronić terrorystów z Hamasu xDD Czego oni się spodziewali mordując cywili i porywając ludzi? że Izrael machnie ręką i powie "kij z tym, według wykopka nie mamy prawa do odwetu więc im podarujemy" XDD wiadomo że ataki bombowe nie są współmierne temu co zrobił Hamas, ale #!$%@? oni tych Żydów znają na wylot, wiedzieli że to się tak skończy, albo
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: tłuku, zdajesz sobie sprawę, że aktywni bojownicy Hamasu to maks 3% populacji Palestyny? a Izrael bombarduje wszystkich. Także w dupę sobie możesz wsadzić "cZeGo sIę SpOdZieWaLi!!!", tam jest milion dzieci.
  • Odpowiedz
@selflessness: W dupe sobie możesz wsadzić frazę "tam są miliony dzieci" i ten hamas tak samo, skoro przez ich głupotę i fanatyzm religijni muszą teraz cierpieć zwykli Palestyńczycy. Do momentu ich szarży na izrael był tam względny spokój, tysiące Palestyńczyków codziennie pracowało w Izraelu, a teraz ani pracy i rakiety latają nad głowa, nie ma co koncertowo Hamas rozegrał Palestyńczyków.
Zagrałeś? XD ty sie sam orasz z każdym kokejnym komentarzem coraz
  • Odpowiedz