Wpis z mikrobloga

@tylkoponsfw

Ja na palcu wskazującym prawej ręki trzymam na czubku soczewkę a środkowym palcem tej samej ręki odciągami w dół dolną powiekę.

Małym palcem lewej ręki odciągami w górę górną powiekę.

Ofc przed lustrem wszystko.
@Blueweb: Okej, dzięki za porady. To moje pierwsze zakładanie soczewek w życiu, jak nabiorę znów cierpliwości to spróbuję jeszcze raz : D

Btw nie wiem co jest, ale jak nie mam soczewki w łapie to normalnie mogę sobie palcem podotykać oka, a jak mam soczewkę to mój mózg świruje i chce zamykać oko na wszelkie możliwe sposoby xD
@tylkoponsfw

@Blueweb: Okej, dzięki za porady. To moje pierwsze zakładanie soczewek w życiu, jak nabiorę znów cierpliwości to spróbuję jeszcze raz : D


Btw nie wiem co jest, ale jak nie mam soczewki w łapie to normalnie mogę sobie palcem podotykać oka, a jak mam soczewkę to mój mózg świruje i chce zamykać oko na wszelkie możliwe sposoby xD


Też to miałem. Odruch zamykania oczu jest silny xd. Ja to miałem
@tylkoponsfw no to zamocz jeszcze raz w płynie i weź postaraj się tak żeby powierzchnia styku i opuszka była jak najmniejsza. Jak będziesz wkładać do oka to nie bój się przycisnąć tak żeby nie było pod nią powietrza. Tylko zaznaczam, że łatwiej będzie Ci zrobić w zewnętrznym kąciku oka. (Wzrok w przeciwna stronę)
@tylkoponsfw witaj w klubie, przez to nie noszę.
Próbowałem różnych tricków z jutuba i mnie nie wychodzi, są do tego aplikatory - może tego spróbuj. No i kwestia okulisty - Oni też mają na to różne patenty,może warto się gdzieś przejść