Wpis z mikrobloga

Skrót całego filmu żeby nie nabijać baxtonowi wyświetleń
oczywiście #!$%@?, tylko głupi by nie skorzystał

1. wprowadza się do ambasady. bo tutaj jest 1500m2, a on musi zmienić otoczenie
2. musi przyjąć na klatę co #!$%@?ł i się odbudować, bo w końcu jest mężczyzną, nie będzie się użalał nad sobą i siedział na dupie
3. hehe dystansik, włodarz fame, nie jestem baxton, nie mam 192cm wzrostu
4. 4:20 co musi odbudować: wizerunek(widzowie którzy mnie oglądali chcą żebym wrócił, ale jest sporo ludzi, którzy nie znali mnie i mają mnie za #!$%@?)
5. trzy/cztery projekty, które chce prowadzić równolegle:
- fame na szczycie(to spółka, nie wie czy będzie chciał, na razie nie chce być kulą u nogi)
- aferki - konfrontacja z widzami, rebranding, naprawa studia, 2 w tygodniu. na to chce poświęcić cały miesiąc. w jakimś stopniu przekładają się na zarobek
- kanał boxdel, raz w tygodniu film, oprócz tego sociale, twitter, ig, tiktok etc. to nie zarabia, ma odbudować wizerunek
- kanał ogar
6. planem jest, że jeśli te kanały naprawią wizerunek, to może mieć opcje na wbicie się znów do fame. plan co najmniej na kwartał
7. chce żeby wróciło goats
8. masny ben sobie poczeka
9. sporo pieprzenia, że trzeba #!$%@?ć i się nie użalać. storka jak był w ambasadzie i pokazuje jakie dmy dostał
10. odwórcił się praktycznie każdy jak leci, ale nie chce mówić ksywami
11. paradoksem jest, że miał drame z nitro, kasjo, szalonym reporterem i jóźwiakiem, czterech teoretycznie wrogów, chociaż z Nitro miał ok relacje - wypowiedziało się o nim dobrze, a przyjaciele go zostawili
12. potem sobie przypomniał, że też się #!$%@?ł na wiele osób i uznał, że to karma
13. dziękuje wardędze i konopowi, za zweryfikowanie grona przyjaciół, Ci ludzie już nie wrócą i nigdy się do nich nie odezwie
14. jako ciekawostkę mówi, że dostał 3/4 nagrania, z groźbami bronią
15. kucharz baxton i jajecznica

#famemma
Pobierz Deku - Skrót całego filmu żeby nie nabijać baxtonowi wyświetleń 
oczywiście #!$%@?, t...
źródło: hlCx9Yt
  • 5