Wpis z mikrobloga

@EmDeCe: Udało mi się potwierdzić że podsł#!$%@?ą no mordo mówię ci patrz mam potwierdzenie
Potwierdzenie:
*Screen*No mordo mówię ci słyszałem że podsłuchiwali i teraz też podsł#!$%@?ą.
  • Odpowiedz
Myślicie, że te antypolskie odpady łatwo oddadzą władzę? Mam nadzieję, że opozycja wytnie te pasożyt co do jednego

@EmDeCe: Zapytaj swojego oficera prowadzącego, przecież to wy jesteście "antypolskimi odpadami".
  • Odpowiedz
@EmDeCe:

Myślicie, że te antypolskie odpady łatwo oddadzą władzę?


Dowiemy się za 4 lata , może szybciej jeżeli ta cała koalicja nie wypali. Ogólnie to nie mają jeszcze czego oddawać bo nie doszli do władzy.
  • Odpowiedz
@EmDeCe: Te komuchy pisowskie mają schizofrenię albo dwubiegunkę xD najpierw mówią chodźcie do nas potem że zostali stworzeni przez służby potem jesteśmy z wami potem jesteście zdrajcami xD Oni chyba na serio myśleli że uda im się stworzyć rząd większościowy że przekupią/zaszantażują 100% Konfederacji 100% PSL i część z PO czy Lewicy xD Przekupić ponad 50 posłów po 8 latach coraz głupsza ta komuna
  • Odpowiedz
No, pisiorki nie byłby do tego zdolne, nigdy! XD


@EmDeCe: ooo kolejny silny dowód!!! Prokuratura umorzyła, a więc to na pewno PiS.
Urojenia jak u Brejzy i Szczerby.
  • Odpowiedz
Brejzy? Ty zakuty pisowki łbie! Jesteś ciężki przypadek. Jarek plułby ci w twarz a ty wesołobyś śpiewał, że deszczyk pada XD


Ojej, jakaś kanadyjska śmieszna organizacja i gazeta wyborcza potwierdzają!!!
To musi być prawda!!!

Zawołaj mnie jak PO już przejmie władzę i to wszystko potwierdzi dokumentami.
PanAlbert - >Brejzy? Ty zakuty pisowki łbie! Jesteś ciężki przypadek. Jarek plułby ci...

źródło: iam12

Pobierz
  • Odpowiedz
@EmDeCe ogólnie Pinski to już tyle tych dowodów nie przedstawił których ponoć był w posiadaniu że się nie dziw że nikt mu nie wierzy ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz