Wpis z mikrobloga

Wie ktoś jak rozpoznać czy Titanic z Lego jest oryginalny? Nówka z plombami idzie mi z Vinted po dobrej cenie z Czech. Sprzedający bardzo dobre oceny, ma inne Lego na sprzedaż. Nie ma rachunku bo podobno prezent. Oczywiście dopłaciłem do ochrony sprzedającego wiec jak coś bede mógł zgłosić nieprawidłowości i odzyskam kasę. #lego #klocki #legotechnic #pytaniedoeksperta
  • 20
@Qullion ale w sensie ze każdy klocek ma wytłoczone Lego tak? Ogólnie to mam w #!$%@? zestawow nawet tych droższych ale zwykle z promek a teraz pierwszy raz od prywatnej osoby
@Jantar997: tak każdy klockek ma wytłoczone lego, a podróby ślad odlewu na jednym studzie. Dziwne, że o tym nie wiesz skoro masz ich tyle, dzieciaki nawet odróżniają po tym elementy.
Jak ktoś sprzedaje inne lego to gadka o prezentach to przeważnie ściema chyba, że sprzedaje tylko kilka zestawów na kilka lat. W Polsce zestaw nie potaniał, a jak ktoś taniej sprzedaje to zyskał punkty i gratisy.
@Jantar997: dziwna cena jak na tą chwilę chyba, że to wchodzi do szerokiej dystrybucji i ktoś już dostał partię. Na chwilę obecną te 2900 zł to cena dająca komuś zarobić, 2650 zł to poniżej opłacalności.
@Jantar997: ale ogólnie nikt nie robi masowo podróbek 1:1
Zazwyczaj jak ukradną projekt pudełka to usuwają po prostu logo Lego, ale wtedy pudełko też jest z najtańszego kartonu (a w 99% chińczyki wysyłają bez pudełka)

Więc jedynie jak by ktoś kupił oryginalne pudełko, itp. dużo roboty
GoracyStek - @Jantar997: ale ogólnie nikt nie robi masowo podróbek 1:1
Zazwyczaj jak ...

źródło: mfb5k4uvx6za1

Pobierz