Wpis z mikrobloga

Moja kolekcja runeboundowa. Już mam prawie wszystko - łącznie z "białym krukiem", czyli Midnightem, który nie jest drukowany od paru lat, a zdecydowanie jest najciekawszym dodatkiem - kompletnie zmienia mechanikę gry.

Udało mi się go dostać przez forum boardgamegeek. Umówiłyśmy się na gębę z jakąś Węgierką, która nie mówiła po angielsku (musiałam czekać na każdą odpowiedź kilka dni, aż jej kuzyn przetłumaczy;) i z ręką na sercu przesłałam jej kasę, ale wszystko dobrze się skończyło :]

Nie mam jeszcze jedynie Korony Starszych Królów, bo nie ma dodruku od roku, ale po zdobyciu Midnighta - co to dla mnie:]

Z boku nieśmiało spogląda Horror w Arkham, na razie mam jedynie podstawkę, co się będzie zmieniać sukcesywnie od przyszłego tygodnia:]

#grybezpradu #gryplanszowe #planszowki #runebound
gugas - Moja kolekcja runeboundowa. Już mam prawie wszystko - łącznie z "białym kruki...

źródło: comment_UgmJBMrjy3QxSYj1QgK5SF1itAre3WFo.jpg

Pobierz
  • 17
@GraveDigger: zastanawiam się tylko, jak z rozgrywką, czy nie ma samego siekania. Jakoś oglądałam próbne rozgrywki ale za wiele z nich nie ogarnęłam. Ale chyba tak czy inaczej się zdecyduję, bo opinie są świetne :]

Kurde, tej Claustrophobii nie kojarzę, a wygląda rewelacyjnie! I niedroga w porównaniu do Descenta :] Grałes w to?