Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja

Luźno zapytam. Potrzebuję samochód na taksówkę. Czyli 4/5 drzwi, małe spalanie i wytrzymały mechanicznie. Cena do 6 tys.

Wygoda pasażerów mnie nie obchodzi :)

Co polecacie?
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kafarek555: A tam okropnych od razu. 1.8 TD i dawał radę z uszkodzoną pompą paliwa i pękniętą głowicą. Co prawda potem silnik trzeba było wymienić, ale koszt był śmieszny. Co do korozji, to nie mam jakichś ogromnych problemów. Przy podłodze trzeba było tylko popracować. Nieszczęsne są te zderzaki, bo byle kamień i pękają.
  • Odpowiedz
@3nriqu3: karton jest wytrzymalszy od zderzaków :-) 3 znane mi Mk 2 miały przeżarte na wylot progi (jeden z nich to zakup w polskim salonie) Bilans? Jeden poszedł na złom, drugi naprawiony ale znów rdza wychodzi a nr 3 po naprawie poszedł na handel.
  • Odpowiedz
@Kafarek555: Coś za coś. Za auto pozbawione problemów Mondeo trzeba zapłacić więcej - albo przy zakupie, albo podczas serwisu. Jeśli @JaceR szuka auta typowo roboczego i taniego w eksploatacji, to Mondeo jest takim samochodem. Zdaję sobie sprawę, że ma swoje mankamenty i nie każdemu one odpowiadają. Wiem z doświadczenia jednak, że są to auta dosyć żywotne nawet przy niskim wkładzie w eksploatację. Oczywiście nie upieram się przy swoim i
  • Odpowiedz