Wpis z mikrobloga

@DoktorWojna: świetnie. Trochę nudno robiło się w gothicowym community xd. Szkoda tylko, że zaraz youtubowe hieny i atencjusze pokroju XENa będą o takiej niewielkiej informacji robić 10+ minutowy nikomu potrzebny materiał dla hajsiku i oglądalności
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: prędzej przeciągana analiza xd, bo w tym wypadku dużo nie ma co mówić. Prawo nie reguluje wykorzystania głosu i tyle. Używanie go bez czyjejś zgody po prostu jest no nie wiem, niekulturalne póki co. W sumie jakby doszło do sądu to życzę aktorowi wygranej, bo te gówno serwerki gothica są nie warte zachodu i padają po miesiącu. Zwykłe wyciąganie kaski od naiwniaków, a potem zawijanie się i powrót pod inną
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: Ja piehdohe, community gothica po raz kolejny udowadnia że jest upośledzone.
Jak wykorzystuje się głosy do stu tysięcy przeróbek z oryginalnego gothica to nie wszystko git ale jak się użyje głosu przewrażliwionego dekla to się zaczynają problemy xD
Ja proponuję temu michałowi klawiterowi porozmawiać najpierw z bjornem co na ten temat sądzi
  • Odpowiedz
@Uuroboros: Tu nie chodzi o wykorzystanie nagranego dubbingu w postaci pocięcia go, i zrobienia z nich śmiesznych sklejanek. Tylko o wykorzystywanie danej próbki głosu danego aktora, do szkolenia na nim algorytmów AI. Nie wiem czy zauważyłeś, ale obecnie cała branża dubbingowa ma na ten temat bardzo podobne zdanie.
  • Odpowiedz
@bary94pl: nie wiem czy zauważyłeś ale ja mam to w dupie, ciekawe czy korwin już pozwał johna bo poprzedni filmik był z ai corwina xD
Ludzie będą zapierać się nogami i rękami i spowalniać rozwój technologiczny zamiast wykorzystać go na swoją przewagę odcinek 100000.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zauważyłeś, ale obecnie cała branża dubbingowa ma na ten temat bardzo podobne zdanie.


@bary94pl: niesłychane, ludzie mają ból dupy bo ich praca niedługo będzie zbędna. Robotnicy w XIX w. też byli przeciwko maszynom parowym. ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak samo zostaną zaorani przez historię razem z prawami autorskimi, które już teraz prowadzą do masy absurdów i mają coraz mniej sensu we współczesnym świecie.
  • Odpowiedz
  • 1
Jak wykorzystuje się głosy do stu tysięcy przeróbek z oryginalnego gothica to nie wszystko git ale jak się użyje głosu przewrażliwionego dekla to się zaczynają problemy


@Uuroboros: Tylko róznica jest mniędzy przeróbką a reklamą serwera roleplay
  • Odpowiedz
@BennyLava: zesrani albo zaorani, nie wiadomo. Poniekąd ludzie chcą oglądać/słuchać sławne osobistości. Postacie w grach, można wygenerować jakąkolwiek się chce, to coraz częściej pojawiają się znane twarze np. w takim Beyond Two Soulsie.
Poprostu idą nowe realia oraz nowe możliwości, a także nowe zagrożenia. Należy czekać na wynik, bo mimo wszystko wychodzenie naprzód, poza teraźniejszość to prognozowanie, a nie obserwacja.
  • Odpowiedz
Poniekąd ludzie chcą oglądać/słuchać sławne osobistości. Postacie w grach, można wygenerować jakąkolwiek się chce, to coraz częściej pojawiają się znane twarze np. w takim Beyond Two Soulsie.


@KubanskiEseista: to nic nie zmienia w zagładzie aktorów głosowych. Bo... aktorów głosowych nikt nie zna. AI tutaj tylko pomoże. Taki Johnny Depp ma co robić, nie będzie spędzał dwóch lat na nagrywaniu ścieżek do gry, jeśli w tym czasie może zrobić 3 filmy. A
  • Odpowiedz
@DoktorWojna: chyba nie tylko reklama nie wiem jak na takiej gothicowej platformie, ale na takim sampie czy mta dochodziły do tego jeszcze kwestie pieniężne czyli jakieś konta premium, obiekty w sklepie itp. Również taka kwestia, że gostek zwyczajnie nie chce być kojarzony z tym projektem i tyle na tym można zakończyć temat. A ktos moglby odniesc wrazenie, ze bierze przy tym udzial
  • Odpowiedz