Wpis z mikrobloga

Pytanie do konfederatów, jak wam się podoba życie w społeczeństwie w którym nie ma podatków, nie ma żadnych głupich przepisów, rządzi prawo naturalne i 'kościelne'? Poniżej przykłady z osiedli romskich które właśnie tak funkcjonują. Dom, grill i dwa samochody.

To jest wasze marzenie?

#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #bekazkuca
Pobierz pomidorowymichal1 - Pytanie do konfederatów, jak wam się podoba życie w społeczeństwi...
źródło: 05-cyganie
  • 58
@Klemens_anon: już się bałem że rzuciłeś mnie do jednego worka,z tym który uważa że romskie osiedla wyglądają tak bo nie ma podatków, a że ja uważam iż Arabia wygląda tak bo też prawie nie ma podatków XD.
Wychodzę z założenia że z argumenty dobiera się w odpowiedniej skali, by trafiły do odbiorcy
@Instynkt: akurat aby dowiedzieć się jaki czynnik wpływa na taki wygląd osiedla to trzeba poznać historię tej nacji.
To dużej mierze wędrowny lud, dom na kółkach, kiedyś wozy, obwozne cyrki, kramy, itd, a teraz auta. I coś się chyba zmienia i ich muszą(uspołecznić) uszczęśliwiać podatkami dlatego te osiedla powstały.
zacznijmy od tego że obniżenie podatków nie sprawi że będziesz mógł kupić więcej. Zwróć uwagę że wszyscy dookoła będą mieli więcej pieniędzy więc jedyne co się zmieni to ceny w sklepach


@pomidorowymichal1: wow, nie będę mógł kupić więcej ale ceny w sklepach sie zmienia, jak to mozliwe?