Wpis z mikrobloga

ktoś mnie poinformował, że wróciło moje guilty pleasure #slubodpierwszegowejrzenia i z przyjemnością wracam na tag

nowe ekspertki, ale jakość doboru taka sama, jak nie gorsza - jestem po trzech odcinkach i widzę tu już dwa kompletne niedopasowania i parę, z której na 75% nic nie będzie

już nawet odeszliśmy od modelu: jedna para z dużymi szansami, jedna pół na pół, jedna na dymy xD

mina tego ze Szczecina, jak zobaczył swoją żonę wyrażała więcej niż 1000 słów xD
  • 5
@crewlove @gieorgijowna no właśnie to jest zdaje się ten sezon, w którym miał wystąpić ten psycholog, który zasłynął z dość kontrowersyjnych opinii na pewien temat ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) no i po #!$%@? go trzeba było coś dograc żeby nie było, że sezon poza kontrolo jest ( ͡ ͜ʖ ͡
@crewlove nie no para Krzysiek - Magda naprawdę rokuje jest deja vu z Wojtka i Agnieszki czy Roberta i Anety, tam też od połowy sezonu nic się nie działo. Z Markiem i Kornelią też może wyjść pod warunkiem, że facet całkiem odetnie pępowinę od toksycznej matki, a że nie potrafił tego przez kilkanaście lat dorosłego życia, to i tu może tego nie zrobić.