Wpis z mikrobloga

Czekajcie czy ja dobrze rozumiem? PiS straszy imigrantami, robi jakieś referendum z pytaniami jak dla moderacji wykopu, potem okazuje się że sprzedawał wizy na bazarach w Afryce, a na koniec mamy #!$%@? w Warszawie propalestyńską manifestację? Czuje się jakby właśnie na moich oczach dział się jakiś gigantyczny plot twist którego zapowiedź totalnie przegapiłem XDDDD
#izrael #palestyna #wojna #bekazpisu ##!$%@?
ruda_stuleja - Czekajcie czy ja dobrze rozumiem? PiS straszy imigrantami, robi jakieś...

źródło: obraz_2023-10-22_140056154

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: Serio liczyłeś, że w Warszawie nie będzie 20 Palestyńczyków? Przypuszczam, że o tak większość to Turcy z flagami Palestyny. Przyjmowaliśmy Palestyńczyków jeszcze w PRL. Ich minister studiował na PW. Nie popadajcie w histerię z tymi imigrantami. OKO Press ma fajny artykuł na ten temat.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: PiS to najbardziej proimigrancja partia w polsce po 1989 roku. Oni przez te 8 lat mase tych ahmedow i innych mokabe naściągali. Te ahmedy są już nie tylko w duzych miasta. Są na zadupiach, w Polsce powiatowej. Za Tuska tego nie było.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja czego nie rozumiesz. Kasa kasa za wizy, unia nakazuje przyjmowanie a te haselka o imigrantach to jest po to aby karmic fanatykow, beton, wyborcow PIS. Referendum bylo po to abys po odpowiedzi na te pytania wiedzial na jaka partie glosowac.
  • Odpowiedz
@ruda_stuleja: poniekad ta patologia ma racje. W nowej nazwie historycznych ziem Izraela, nadanej przez cesarstwo rzymskie, doszlo do ludobojstwa ponad 1,400 osob. Glownie Żydów ale tez zamordowali muzulmanow, a takze turystow i pracownikow zza granicy. Czas wyciac palestynskiego raka.
  • Odpowiedz
@Variv: Widziałem ten marsz, 90% osób to byli antifa, komuchy i reszta lewaków bo to oni to organizowali :D Turków, czeczenów i reszty kierowców ubera to tam było może z 30 osób. Wykop to stan umysłu, na fotce zobaczą kilku czarniawych i odrazu wnioski że oni są już na każdej ulicy :D
  • Odpowiedz