Wpis z mikrobloga

Cześć cześć. Chciałbym w końcu rozwiązać moje problemy z wiecznie przycinającą się telewizją. Kupowałem różne linie, od Ali (kable na metry) przez jakieś dedykowane strony, ostatnio zakupiłem cccam-tv com - nieco lepiej ale polsatowskie i C+ kanały bardzo słabo.
Dodatkowo niezależnie od tego jakich linii bym nie kupił występuje taki problem że kiedy włączę telewizor po nocy albo po prostu przejdę z oglądania telewizji na jakić YT lub N i wrócę to dekoder wymaga zresetowania. I teraz moje wnioski że może po prostu mam kiepski najtańszy dekoder i tu leży problem? Chociaż dwóch znajomych też go ma i twierdzą że im działa, nawet na tych samych liniach co mi.
Dekoder to ADB ITI-5800s (nbox NC+).

#cccam
#oscam
  • 32
  • Odpowiedz
@cybulion: Jasne, przecież tylko w Polsce B korzystają z torrentów, cccamów, iptv i na pewno to Polacy z Polski B stworzyli ReVanced, bo im się nie chciało płacić, a reszta świata w ogóle nie korzysta. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@bsl: ale ja już całkowicie pomijam źródło i jakość samej linijki, chodzi mi o samo połączenie internetowe, owszem szybkość nie ma znaczenia, ale jakość ma, odpal sobie na mobilnym z 1-2 kreskami, to zobaczysz różnicę w porównaniu do stacjonarnego, na jednym czasem może gubić kluczowe dane, a na drugim praktycznie idealnie działa, nawet na najtańszym chinolu
  • Odpowiedz
Cześć, szukam jakiegoś dobrego dawcy, który przytuli mnie jako resselera. Poprzedni zwija się i potrzebuję przenieść kilkanaście kont na nowe źródełko.
  • Odpowiedz
@polak-robak: @Miecz12 Panowie zostawcie ten wykop i nauczcie się jak działa oscam. To, że wam się wiecznie coś zacina wynika tylko i wyłącznie z niewiedzy i powielania tych samych błędów. Na screenie można podejżeć jak działa w miarę dobrze ogarnięty konfig używający samych darmowych "linijek" jak wy to mówicie. W jednej sekundzie kilka odpowiedzi z różncy źródeł, czy to catchex czy jakiś serwer w tym samym czasie. Większość "chińczyków" to po
wojciet - @polak-robak: @Miecz12 Panowie zostawcie ten wykop i nauczcie się jak dział...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojciet przestań mi pierodlic głupoty już, nigdzie nie napisałem że mi się coś zacina, weź sobie jakieś tabletki na zwidy.

Odepnij sobie kabel od internetu i mi wtedy powiedz czy Ci dalej działa, może takie coś uruchomi ci jakiś trybik w głowie i zrozumiesz jak działa internet i to czy używasz oscama czy cokolwiek innego, jak pakiet się zgubi to nie będzie nic, a nie będziesz mi smuty pieprzyl o ustawieniach oscama
  • Odpowiedz
@Miecz12: zdaję sobie sprawę, że tutaj to tylko polemika za wszelką cenę...Specjalnie dla Ciebie kolego spreparowałem taką sytuację. Ograniczyłem stb do dwóch userów i dwóch darmowych "linijek" ( na screenie widać ich adresy). Dekoder po wifi, ruter z play piętro niżej jest jakby co. To co zaznaczyłem trea około 0,8 sekundy. Od góry masz 2 timeouty na 2 userach jednoczasowo. coś jak utrata pakietu niech będzie. Po 0,5 sekundy wpadają 3
wojciet - @Miecz12: zdaję sobie sprawę, że tutaj to tylko polemika za wszelką cenę......

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • Odpowiedz
@wojciet nawet poprawnie tego nazwać nie potrafisz, cache a nie catche, nie ma sensu dyskutować dalej z tobą bo nie zrozumiesz, już pomijam fakt że jakbyś rzeczywiście stracił pakiet to byś nie miał "found" tylko wszystkie serwery by miały timeouta, a cache to po prostu jest powielenie klucza który już masz zapisany na dekoderze z tego ostatniego znalezionego...
  • Odpowiedz
@Miecz12: o polemika. spoko. jak coś to screeny pochodzą z linuxa, na którym jest serwer oscam, iptv, upnpdlna itd.. Oczywiście jestes bardzo mątry. To zadanie masz. Na screenie masz otworzony plik *.cfg z treścią dziękującą kolegom polakom za wkład w najnowsze funkcje. Czego to dotyczy? O jakie funkcje chodzi na przykład? A jak wiesz to poproszę o przekładową składnię polecenia tworzącego usera, hasło oraz jakieś przyładowe parametry. Może być user z
wojciet - @Miecz12: o polemika. spoko. jak coś to screeny pochodzą z linuxa, na który...

źródło: Zrzut ekranu z 2023-10-29 13-36-23

Pobierz
  • Odpowiedz
@fiufiu86: Wykopkom? Bez jaj:) Nie można być świnią, trzeba dać ludziom zarobić. Aje jak ktoś bardzo by chciał się pobawić to wystarczy pliki z dekodera czytać ito. Po za tym na moim chomiku jest wystarczająco duzo. https://chomikuj.pl/wojciet12/Enigma2 Warto wiedzieć jak zainstalować kilka instancji, jakim poleceniem i parametrami są uruchamiane, jakie np. protokoły sieciowe są wspierane przez jaki oscam itd....
  • Odpowiedz