Wpis z mikrobloga

Cześć cześć. Chciałbym w końcu rozwiązać moje problemy z wiecznie przycinającą się telewizją. Kupowałem różne linie, od Ali (kable na metry) przez jakieś dedykowane strony, ostatnio zakupiłem cccam-tv com - nieco lepiej ale polsatowskie i C+ kanały bardzo słabo.
Dodatkowo niezależnie od tego jakich linii bym nie kupił występuje taki problem że kiedy włączę telewizor po nocy albo po prostu przejdę z oglądania telewizji na jakić YT lub N i wrócę to dekoder wymaga zresetowania. I teraz moje wnioski że może po prostu mam kiepski najtańszy dekoder i tu leży problem? Chociaż dwóch znajomych też go ma i twierdzą że im działa, nawet na tych samych liniach co mi.
Dekoder to ADB ITI-5800s (nbox NC+).

#cccam
#oscam
  • 32
  • Odpowiedz
I teraz moje wnioski że może po prostu mam kiepski najtańszy dekoder i tu leży problem? Chociaż dwóch znajomych też go ma i twierdzą że im działa


@banan5005: to nie wyklucza że twój akurat może być zepsuty, pożycz od znajomego dekoder i przetestuj instalację może
  • Odpowiedz
  • 1
@sberatel @cybulion net nie ma nic wspólnego sprawdzial ktoś z was jakie jest obciążenie neta na Cccam ? Spokojnie można oglądać na modemie 14400.
@cybulion mam ten sam dekoder czarny w sypialni i śmiga tylko linie lokalne
@sberatel najnowszy soft dla jego modelu to właśnie ten który ma. Mam tego Złomka i jest spoko ;)
  • Odpowiedz
@banan5005: każda chińska linijka będzie się przycinać na canal+. Jeśli chcesz bez przycięć to musisz kupić jakiegoś lokalnego dawce są grupy na telegram gdzie janusze sprzedają swoje linie od 200 - 300zl za rok. Wtedy niby nie przycina tylko trzeba brać pod uwagę że jeśli zrobią najazd na melinę dawcy to można czasami ponieść jakąś grzywna. Więc raczej zostaje ci chińczyk + najnowszy oscam bez żadnego emu. Zawsze przycinki będą na
  • Odpowiedz
  • 0
@cybulion to jest cccam tam dane co oglądasz idą satelity a ty pobierasz dane które wysyłane są coś jakiś czas powiedzmy dla ciebie pliki tekstowe jak w notatniku wielkości kilku kilobajtów
  • Odpowiedz
net nie ma nic wspólnego sprawdzial ktoś z was jakie jest obciążenie neta na Cccam ? Spokojnie można oglądać na modemie 14400.


@bsl: to nie chodzi o obciążenie tylko o jakość internetu, bo jak gubi pakiet i ci akurat zgubi pakiet z kluczem, to co ci zdekoduje?
  • Odpowiedz
  • 0
@Miecz12 ja by stawiał na linie na metry jak to określił autor... Bo jest wielka różnica między chińskim maj friendem a lokalnym Mirkiem który jeszcze wie co i jak ma działać a nie wstawia chińczyka jako "swoje" lokalne ciągnięte z dużego pokoju ;)
  • Odpowiedz
a okej, okradacie satelity, to spoko xD


@cybulion: Okradamy? Wysyłają sygnał, to ustawiamy talerze i łapiemy se sygnał z kosmosu. Operatorzy wykupili kosmos? Kosmos należy do NYSY. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz