Wpis z mikrobloga

@niki_niki: Byłem w Berlinie gdzie jest to straszne dla was multikulti. I tam mnie zawsze wpuszczą jak pomylę pas i mnie nie odtrąbią nawet. @Eksekk po filmie i po życiu w PL, życiu które określam jako zmarnowany czas, i wnioskuje po filmie że od czasu wydupienia z PL zrobiło się tylko gorzej.
@ElectroNICK: No ale jeden film to chyba trochę za mało na wyrobienie opinii, czyż nie? Jak teraz obejrzysz film, gdzie ktoś zajmuje się psami w schronisku, to wyjdzie na zero? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@ElectroNICK: To może spójrz z tej strony, jak ja się pomylę to włączam lampkę i czekam, aż ktoś mnie wpuści. Zapewniam cię, że nigdy nie czekam zbyt długo, a chciałbym podkreślić, że nigdy, ale to nigdy, nie #!$%@? się przed zderzak, uzurpując sobie prawo, że jak się pomyliłem i mam lampkę to wjeżdżam tu i teraz. Jeśli ktoś trąbi na ciebie, to znaczy, że robisz to źle, więc ogarnij swoją jazdę,
@niki_niki: A ja nie czekam aż ktoś mnie wpuści bo wtedy blokuje ruch i bym #!$%@?ł innych, albo od razu mnie wpuszczają albo jadę i gdzieś zawracam. Twoje zachowanie to też przejaw egoizmu bo skoro ja się dupnąłem to wy też sobie poczekacie frajerzy co nie?
@ElectroNICK: Jesteś turbo dzbanem ale nawet z takimi jak ty, wciąż ten świat jest fajny. Odkąd mam nawigację nie mylę się.

I tam mnie zawsze wpuszczą jak pomylę pas

Trzeba było jechać w nieznane i zawrócić.