Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy chce zaczac w domu cos cwiczyc bo mnie plecy bola od siedzacego trybu zycia, a przy okazji fajnie by bylo miec jakies miesnie brzucha zeby tak bebna nie wywalalo. Najblizsza silownia 50km od domu wiec to odpada. Czy zakup taoiego zestawu to dobry pomysl czy to jest jakies gowno dla ludzi co sie nie znaja i kupuja jedno do wszystkiego czyli do niczego?

https://hop-sport.pl/zestawy-kulturystyczne-z-lawka/zestaw-kulturystyczny-premium-105kg-z-lawka-hs-1075.html
Czekolatka - #mirkokoksy chce zaczac w domu cos cwiczyc bo mnie plecy bola od siedzac...

źródło: 1075_Zestaw_bitumiczny_105kg_wyciag_KL3J8n4.jpg.0x700_q85

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czekolatka za drogo. Zacznij od hantli, a jak się nie znudzisz dokup ławeczkę i sztangę , później drążek do podciągania. Wszystko na spokojnie, żeby nie złapać kontuzji.
  • Odpowiedz
@Pechpechpech: a co do zestawu to nie kupuj takiego gówna. To tylko ładnie wygląda na zdjęciu a w realu nie da się tego użyć. Jak coś to kup sobie stojaki luźno stojące ( żebyś sobie mogl ustawic ich rozstaw pod siebie i ławeczkę do tego i sztangę i hantle.
  • Odpowiedz
@Czekolatka ja bym szedł na Twoim miejscu w żeliwo , bo zajmuje mniej miejsca, ewentualnie bitumiczne tylko do sztangi. Wydaje mi się, że marka jest bez znaczenia. Nie kupuj tylko najtańszych, a ze średniej półki. Powodzenia
  • Odpowiedz