Wpis z mikrobloga

#wybory #polityka #holownia Zastanawiam się jak się to stało, że gwiazdor TVN'u nagle wpada na pomysł założenia partii i nagle tworzy tak ogromna grupę partyjna.. Dodatkowo zdobywając ponad 10% w wyborach parlamentarnych.. W jego szeregach pojawiają się roznorakie ciekawe persony jak generałowie i inne sluzby.. Dodatkowo niejasne finansowanie i wiele, wiele innych zbiegów okolicznosci.. Czy coś Wam tu nie śmierdzi?
  • 33
@Balonowy21: O widzisz, zaczynasz łączyć kropki.

Normalna amerykańska praktyka stosowana w krajach kategorii B i C - wspierają (albo nawet pośrednio sami tworzą) partie polityczne / kandydatów i dzięki temu mogą kształtować politykę wewnętrzną danego kraju. Kobosko (ociosany w Atlantic Council) jest w Polsce 2050 kluczową figurą, a Hołownia to sympatyczny frontman, marka, który pociągnie ludzi. Partia ma być przeciwwagą dla pro-niemiecko zorientowanej PO i alternatywą dla nieobliczalnego z punktu widzenia
@Balonowy21: ja się zastanawiam jak doszło do tego, że taki bystrzacha, patriota i mysliciel jak ty, przez tych ładnych pare lat o tym nie myślał. A od razu jak tylko prezes o tym wspomniał, sruuu, zacząłeś się zastanawiać. Niesamowite.
No normalnie to wygląda jakbyś był kolejnym multikontem szmateckiego.
tak ogromna grupę partyjna.


@Balonowy21: jest część ludzi która się nie załapała do pociągu pis/po a chciała być partyjniakiem od zawsze i to dla nich okazja. tak samo się podłączali pod Kukiza, Gowina itd dla karierowiczów łatwiej się wkręcić do nowo tworzonej partii niż iść na 10000 miejsce po kasę do platformy.
Ale PO i Trzecia Droga to jedno i to samo. Głosując na TD, to głos na Donalda Tuska. To jest naiwność


@Balonowy21: chciałem na konfederację ale jak się okazało że Braun stawia się przeciwko polskiej racji stanu i jest jawnym agentem Putina potem że mentzena, Bosak i Korwin chcą żeby Polska była jeszcze bardziej chrześcijańska niż za PiS a potem na dokładkę dorzucili prawdziwych foliarzy na ich listach.
No to mi
@Balonowy21: Przecież inaczej być nie może. PiS tak samo jest pod kontrolą cwaniaków kontrolujących to zamieszanie. Putler kiedyś powiedział że w każdym kraju są niewybieralni ludzie, koordynatorzy operujący gigantycznymi pieniędzmi. Ci koordynatorzy pilnują żeby przypadkiem jakiś rząd nie zaszkodził ogólnoświatowemu konsumpcjonizmowi.
UWAGA

Dlatego jakiekolwiek polityczne wojenki są pozbawione sensu bo de facto rząd nie ma w kraju realnej władzy. Ta realna władza niknie w spirali powiązań przy tworzeniu rządu (persony-stanowiska-wynagrodzenia) a
Choćby general Rozanski, przez wielu ekspertów uznawany za szkodnika polskiej armii.


@Balonowy21: to ten co dostał te odznaczenia. Przeszkadzał Pis'owi w dobrej zmianie w armii, to zrobili go "złym" generałem. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziwne, że Lecz Kaczyński go odznaczał. Pewno też był zdrajcą....
Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski – 2011[20]
Brązowy Krzyż Zasługi – 1999[21]
Wojskowy Krzyż Zasługi z Mieczami – 2008[22]
Gwiazda Iraku
Srebrny Medal