Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: nie, ja po prostu mam w #!$%@? tę galę po wczorajszym strimie Prime, nawet na lestlimie pewnie jej nie obejrzę.
@GibolXD jasna sprawa, nie wziąłem tego personalnie mordo, wiem o co Ci chodziło ale jakoś mnie podkusiło odpowiedzieć Ci w taki sposób. Mój wpis był tylko do osób, które wczoraj bojkotowały, a dziś proszą się o kod
@GibolXD: kiedy pisałem do ciebie? xd więc nic o twoich prośbach o kod nie będe pisał.
też jestem wykopkiem. Tyle, że ja sobie zdaje sprawę z tego, że tutaj jest kilkaset tysięcy użytkowników. jak nie bliżej miliona nawet. I część wczoraj hejtowała i hejtuje do dzisiaj, część żebrze o kody od co najmniej poprzedniej edycji a część (np. ja) nie hejtowała wczoraj prime ani dzisiaj się nie prosi o kody.
@penetrator_13: po prostu #!$%@? mnie że każdy patrzy na ten tag przez pryzmat wysrywów paru pomarańczowych co się nie udzielają tylko #!$%@? a ich zdania są brane pod ogół i potem określana jako WYKOPEK
@GibolXD: luz, nie ma problemu. ja tam w pierwszym zdaniu sobie też żartowałem xd

nie, ja po prostu mam w #!$%@? tę galę po wczorajszym strimie Prime, nawet na lestlimie pewnie jej nie obejrzę.


@penetrator_13: ale piszesz ogólnie - wykopki, a do tego grona zaliczasz się również ty.