Wpis z mikrobloga

Zresztą, pojdziesz do lekarza i powiesz żeby dał 5 dni zwolnienia bo kichasz i gile lecą? Czy będziesz symulować?


@NieBendePrasowac: normalny lekarz daje w takim wypadku L4 i nie trzeba symulowac.
@Fookingalien

@ReeceWithouterpoon: Uwielbiam jak zwykle uczciwe podejście do nie brania L4 gdy się nie jest chorym nazywane jest głupotą. Niczym się nie różnicie od starych co z zakładu wynosili narzędzia i dobytek, a nie przepraszam, nie wynosili tylko "załatwiali"


@Fookingalien zależy o jakich latach mówisz, bo jak o czasach komuny, to każdy normalny człowiek ci powie, że bardzo dobrze, że ludzie wynosili z zakładów co się da, przecież "wszystko było wspólne".
Jakbyście wiedzieli ile bym stracił hajsu jakbym przez tydzień leżał w łóżku, to byście już nigdy na L4 nie poszli. Ostatnio jak byłem chory to pracowałem normalnie

@inflacja_biedaku: byłem pracowałem ale ustawiłem sobie różową belkę. Kogo obchodzi ile ty stracisz pieniędzy jak ktoś sobie na L4 pójdzie? Poza tym rób tak dalej, tyraj nie szanuj zdrowia, to przy następnym niewinnym przeziębieniu możesz obudzić się na SORze przykuty do łóżka albo wcale.
@Strahl: normalny człowiek jak ma gile i kaszelek, to nawet do lekarza nie idzie bo co ten lekarz mu pomoże ? Pochopnie da antybiotyk ? Jeśli nie da antybiotyku, to przecież sam możesz się wyleczyć bez pomocy lekarza. Polska jest jednym z krajów, gdzie ludzie z kaszelkiem do lekarza idą. Potem się dziwić, że służba zdrowia Mie jest wydajna. W takiej Skandynawii do lekarza chodzą tylko w poważnych sytuacjach, gdy już
@Strahl: czyli masz katar, dzwonisz o 7:00 do lekarza, o 7:30 sie dodzwoniłeś, żeby o 12:30 mieć wizytę, nie idziesz do pracy bo idziesz do lekarza z nadzieją ze dostaniesz zwolnienie na kilka dni z powodu kataru?

To jakiś kosmos dla mnie. Chyba że masz lekarza z luxmedu co na teleporadę da zwolnienie na każdą pierdołę
normalny człowiek jak ma gile i kaszelek, to nawet do lekarza nie idzie bo co ten lekarz mu pomoże ? Pochopnie da antybiotyk ? Jeśli nie da antybiotyku, to przecież sam możesz się wyleczyć bez pomocy lekarza. Polska jest jednym z krajów, gdzie ludzie z kaszelkiem do lekarza idą.


@Winsomeboy: Polacy chodza do lekarza bo potrzebuja zwolnienie.

W takiej Skandynawii do lekarza chodzą tylko w poważnych sytuacjach, gdy już samemu nie
nie, po prostu jak się staje dorosłym i idzie do pracy, to się nie traci czasu na prymitywne rozrywki takie jak granie w gierki. To tylko w sytuacji, gdy ktoś ma trochę inteligencji w głowie.


@Winsomeboy: mam doktorat, jestem specjalista radiologii interwencyjnej, uwielbiam grac w gry. A ty co finezyjnego osiagnales w zyciu rezygnujac z grania w gry? Gdzie twoj Nobel? :D