Wpis z mikrobloga

Czy wam sie tez nie podoba moda oversize?
Jak to wyglada jak worki, czemu teraz dziewczyny sie ubieraja w za duze szaty i spodnie worki?

Uwazam ze moda jest kur%a, z takich ladnych sexi obcislych spodni rurek, czy sexi obcislych sukienek i ubran obcislych, moda przeszla na takie worki na nogach i na kurtki dwukrotnie za duze, nieporozumienie? Zmiana mody na gorsze!

Mi sie to nie podoba, mi sie dziewczyny podobaja z obcislymi ubraniami, ewentualnie standardowymi, ale nie oversize.

#memy #heheszki #moda #modadamska #oversize #obcisle #piekloperfekcjonistow #zmiananagorsze #perspektywa
  • 21
  • Odpowiedz
@DoktorTorfowiskoPAL:

no dobra ale #!$%@? mnie obchodzi co ci się podoba i płakanie, że ludzie nie ubierają się jak ci się podoba. Zacznij jeszcze płakać że słuchają gównianej muzyki, wybierają #!$%@? partie itp itd. Ludzie są różni, a twoje gusta, to #!$%@? a nie wyznacznik. po prostu sobie to uświadom.
  • Odpowiedz
@ColegaColegi: no i mam to w powazaniu, mi i tak podobaja sie u kobiet, szczuplych, bo takie mi sie podobaja obcisle ubrania" spodnie rurki, albo tez jakas "obcisla" sukienka, bo lepiej sie prezentuje, a nie worki, i co ty na to? Zapomnialem dodac, o tej jeszcze modzie na jasne wlosy, powinniscie jako nowe pokolenie miec ciemne wlosy, dziewczyny, a nie rozjasniac, bo to wyglada kiepsko! Procz tego wole dziewczyny powyzej 170cm
  • Odpowiedz
@DoktorTorfowiskoPAL:

no i mam to w powazaniu, mi i tak podobaja sie u kobiet, szczuplych, bo takie mi sie podobaja obcisle ubrania" spodnie rurki, albo tez jakas "obcisla" sukienka, bo lepiej sie prezentuje, a nie worki, i co ty na to?


i mam to w piździe, ty w ogóle rozumiesz co czytasz? To że tobie się coś podoba, nie znaczy że #!$%@? baby mają się tak wg. twojego uznanego kanonu ogarniać
  • Odpowiedz
@ColegaColegi: dla mnie gowniana muzyka, to jest ten nowy polski RAP, Kizo, Popek, procz tego ten zagraniczny ciota Justin Biebber, caly K'POP (wyjatkiem jesy Gangnam Style - ktory iest spoko), jeszcze obleci z nowego Polskiego Rapu i spoko jest tylko Smolasty Herbata z Imbirem (tylko ten utwor jego) jest okej, i Quenobinafide z Daria Zawialow Tesknilam za toba, lub BUBBLETEA czy jakos tak. Stary RAP okej, Mezo, Jeden Osiem, Jamal, a
  • Odpowiedz
Czy wam sie tez nie podoba moda oversize?

Jak to wyglada jak worki, czemu teraz dziewczyny sie ubieraja w za duze szaty i spodnie worki?


Uwazam ze moda jest kur%a, z takich ladnych sexi obcislych spodni rurek, czy sexi obcislych sukienek i ubran obcislych, moda przeszla na takie worki na nogach i na kurtki dwukrotnie za duze, nieporozumienie? Zmiana mody na gorsze!


Mi sie to nie podoba, mi sie dziewczyny podobaja z
  • Odpowiedz
Czy wam sie tez nie podoba moda oversize?

Jak to wyglada jak worki, czemu teraz dziewczyny sie ubieraja w za duze szaty i spodnie worki?


Uwazam ze moda jest kur%a, z takich ladnych sexi obcislych spodni rurek, czy sexi obcislych sukienek i ubran obcislych, moda przeszla na takie worki na nogach i na kurtki dwukrotnie za duze, nieporozumienie? Zmiana mody na gorsze!


Mi sie to nie podoba, mi sie dziewczyny podobaja z
  • Odpowiedz
no dobra ale #!$%@? mnie obchodzi co ci się podoba i płakanie, że ludzie nie ubierają się jak ci się podoba. Zacznij jeszcze płakać że słuchają gównianej muzyki, wybierają #!$%@? partie itp itd. Ludzie są różni, a twoje gusta, to #!$%@? a nie wyznacznik. po prostu sobie to uświadom.


@ColegaColegi: Tutaj warto wtrącić, że tacy ''twardogłowi'' ludzie zawsze byli jeśli chodzi o modę czy na przykład wyżej wymieniony gust muzyczny.
  • Odpowiedz