Wpis z mikrobloga

#famemma #polskiyoutube #polska #youtube #pandoragate

Dla mnie ten film Dupiela to pokazówka. Stara mówi, że to pomówienia. Tylko czy zapytała Marcina dlaczego pisał z nieletnią o cyckach i dupie? Czemu wgl utrzymywał relacje i kontakty i poruszał tematy na tle seksualnym z małoletnimi?
Każdy rodzic by siebie obwiniał, że co zrobił źle, jaki błąd zrobił w wychowaniu, że Dubiel, zamiast nawiązywać kontakty ze swoimi rówieśniczkami, to nawiązywał je sobie z małolatami.
Ja rozumiem, że każdy rodzic, szczególnie matka (bo on jej zrobił teraz zjazd na psychice i wykorzystał ją do materiału), stanie za nim murem i do niej nie dotrą żadne dowody w tej sprawie. Nawet, jeżeli dojdzie do wyroku sądu, ona dalej będzie wierzyć w niewinność Marcinka.
Trzeba w końcu wziąć DUBIEL odpowiedzialność za swoje czynny za gówniarza, a nie do końca życia zasłaniać się matką jak to robi Stuu, który mimo wszystkich dowodów dalej nie widzi swojej winy tylko to, że ma chorą matkę.
Pobierz Zanaro - #famemma #polskiyoutube #polska #youtube #pandoragate

Dla mnie ten film Dup...
źródło: rrrr
  • 3
@Zanaro: jedyne na co zasługuje ten osioł to nagrodę debila dekady, nie dość, że krył koleżke pedofila to miał sam takie zapędy mówiąc o ostrej zabawie z czternastką a przy tym wszystkim rozpoczął nagonkę na dziewczynę, która wiedziała o całej sprawie i chciała to zgłosić, ale że nie miała wtedy wsparcia to ludzie się od niej odwrócili i zaczęli wyzywać od chorych psychicznie i robił to wszystko wierząc, że nigdy nie