Wpis z mikrobloga

@Bezi77 z racji na to, że zostałem prześladowanym więźniem politycznym nie mogłem napisać tego wcześniej więc zrobię to teraz. Jesteś inteligentnym człowiekiem biznesu na poziomie co niepodległa dyskusji. W związku z tym pewnie świetnie zdajesz sobie sprawę, że zatrudnienie Grzegorza Głuszcza to był strzał w kolano. Gość jest nijaki, sztuczny, zachowuje się jak odpustowa podróba czegoś co miało być w założeniu połączeniem Ferrariego i Bomby. Swoją głupotą doprowadził do kontuzji jednego z Waszych bardziej oddanych zawodników a ponadto obaj doskonale zdajemy sobie sprawę, że umiejętności ma żadne. Nic nie pomoże zmiana formuły i dodanie mu do pomocy partnera, ponieważ ten pseudointeligent zamiast przepracować okres przygotowawczy chlał na Wyspach Kanaryjskich. W związku z tym jako osoba, która dobrze życzy zarówno Tobie jak i Twojej organizacji proszę. Przekonaj Jóźwiaka Pawła, żeby dotrzymał słowa i na ważeniu wypłacił mu ojcowskiego liścia ( ͡° ͜ʖ ͡°) LET’S DO IT!( ͡° ͜ʖ ͡°) #famemma
  • 29
  • Odpowiedz
W związku z tym pewnie świetnie zdajesz sobie sprawę, że zatrudnienie Grzegorza Głuszcza to był strzał w kolano.


@Olo92:
1. Tym głupim obaleniem rozpromował trochę wydarzenie.
2. Rataj i tak zawalczy (pewnie formuła boksu).
3. Prime wypłaci mu dużo mniejsze wynagrodzenie przez nałożenie kary
4. Prime musi ryzykować i wyszukiwać mniej znane mordy i liczyć, że trafi kogoś ciekawego
  • Odpowiedz
@CeZ_ rozpromował? W mojej opinii zrobił tylko z siebie błazna jeśli ktoś kojarzy jego postać to nie pierwszy raz zresztą. Jedyne co spowodował to naraził innego zawodnika na kontuzje i z jego powodu Jóźwiak wyszedł w złym świetle. @ZoltoCzarnyJednorozec a Ty kim jesteś zielonko, żeby się tutaj wypowiadać?
  • Odpowiedz
rozpromował?


@Olo92: troche o tym wpisów na twitterze widzialem, teraz też o tym napisałeś, zawsze to coś o czym się mówi w kontekście jutrzejszej gali. Tak samo o Clout się teraz dużo gada o tym co zrobił Denis z Labrygą, a też było głupie i mogli się narazić na kontuzje.

Postaci tego gościa nie znam całkowicie, bardzo możliwe, że to jest jakiś błazen tak jak piszesz (po konfie i programach jestem
  • Odpowiedz
@CeZ_ oczywiście zgadzam się z Tobą. Z tym, że konkretnie on swoją osobą kompletnie nic nie reprezentuje. To gość bez jakichkolwiek umiejętności, bez psychiki, kompletnie nijaki, zakompleksiony. Wyjdzie, dostanie kilka ciosów po których padnie i tyle. Polak, Muran czy nawet Jax budzą jakieś emocje i mogą to robić wielokrotnie. Ten gość jest jednorazowy.
  • Odpowiedz
@Bezi77 widziałem Twoje zażenowanie na ważeniu. Widziałem z jakim obrzydzeniem uciszyłeś gestem tego błazna. Ja wiem co myślisz i czujesz. Trzeba było tego liścia wypłacić osobiście( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bezi77 znamy się nie od dziś i chyba możemy być ze soba szczerzy. Mam dwa pytania i ze względu na naszą znajomość proszę Cię o odpowiedź. 1. Zaprzeczysz, że Głuszcz to idiota i Cię irytuje? 2. Nie sądzisz, że performance Pana Jacka wyszedł dość niefortunnie?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Olo92
1. Nie odpowiem bo zaraz gdzieś skrin wylecą do niego. Ale się domyśl
2. Nie miałem nic wspólnego z tym. Nawet o tym nie wiedziałem. Po ważeniu wyszedłem i siedziałem nad kompem. Nawrt nie oglądałem. Jestem również zniesmaczony
  • Odpowiedz
@Bezi77 czyli wszystko już wiem odnośnie sympatycznego Grzesia ( ͡° ͜ʖ ͡°) co do Pana Jacka to wyszło niestety dość niefortunnie. Prowadzący niepotrzebnie podłapał temat a później się ze wszystkiego nieporadnie wycofywał. To była niedźwiedzia przysługa ze strony Pana Jacka.
  • Odpowiedz