Wpis z mikrobloga

Rodzina Marcina nie powinna dostawać na hejt, bo ta sprawa dotyczy tylko Dubiela, ale nie wiem czy w filmie "Prawdziwe ofiary PandoraGate" to zmyślenie żeby wzbudzić współczucie czy celowo przejaskrawia, że rodzinę prześladują.

No ale jest jeden ciekawy komentarz z pudla na temat rodzinki i mamusi, ciekawe czy tak jest w rzeczywistości?

#pandoragate #famemma #dubiel #afera #pudelek
panna_aparatka - Rodzina Marcina nie powinna dostawać na hejt, bo ta sprawa dotyczy t...

źródło: temp_file255271900147222169

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • 14
@hankshmoody Nie no to gołym okiem widać działanie PR i wzruszenie "skrzywdziliscie moją mamę, boli ją serce". Chodzi mi też, że o jakiś dzieciak zaczepił siostrę i krzyknął"jak tam twój brat nie wiedział" szturchnął na wf i wielkie prześladowanie rodziny Dubielów.
  • Odpowiedz
@alenajpierwkawa rodzice ich nie przyprowadzili bo dzieciaki nie chciały przyjść. Przecież cie rodzice nie zmusza do odwiedzenia koleżanki.
Faktycznie jest różnica ale według mnie jest to do ogarnięcia. Bo do przekonania dzieci, że nie bawimy się z tą koleżanka nie potrzeba żadnych socjotechnik. @BamBamBigelow byłeś spokojny czy nie #!$%@? byś z tym zrobił. Pozdrawiam
  • Odpowiedz