Wpis z mikrobloga

@prismo: @L3stko dzbanem to jest JKM który #!$%@? o pedofili gdy największa afera pedofilska ostatnich lat wypływa , którą się interesują głównie młodzi, jedzie na jakieś konferencje pseudo fundacji propagującej odebranie praw kobietom a później zdziewanie, ze się to do konfy przykleiło. Zresztą każdy polityk który osiągnął wiek emerytalny powinien siedzieć na rybach a nie do rządzenia
@L3stko: jeśli Tumanowicz grozi ci wpisaniem w rejestr to napisz coś na wykopie.

To, że Ross jest jest szurem to wszyscy wiedzą, ale nawet zepsuty zegar potrafi pokazać czasem dobrą godzinę.
@Niegodoma: tak, bo Korwin powiedzial coś o pedofilii, więc poparcie przez to sparło o całe 0,1%!
To nic, że pokemony typu Siarkowska, Piwler etc. na listach. To nic, że Memcen zgrywał kozaka w necie, a okazał się #!$%@?ą w świecie przy średnio zazwyczaj rozgarniętym Petru. I to nic, że wycofywano się z każdego przedstawionego pomysłu, nazywająć go hehe żartem.

Dziadzia Korwin najbardziej winny xD Nawet schowany w szafie.
jakoś nie widzę żeby ukarali Tumana?


@prismo: korwin złożył wniosek do sądu, rano miał go uzupełniać, mam nadzieję że coś z tego wyjdzie

jeszcze tego pajaca co tumanowicza oskarża podburzając partię powinni ukarać
@L3stko: XD Memtzen i Bosak #!$%@? kampanie kierując ja do juleczek i oskarków którzy mają ich gdzieś
to teraz zwalają na korwina, przed wypowiedzią korwina sondaż biorczy dawał im z 8 % ostatecznie urobili 7,16
tak więc nie lepiej przemyślą jak prowadzić kampanie a nie Korwina linczować bez którego Bosak dalej by się wił z 0,5 % głosów robiąc loda pisowi
@L3stko: też tak myślałem, ale faktycznie Wipler sobie jaja robił z JKMa publicznie podczas wywiadu w aucie i JKM poczuł się upokorzony przez członka własnego teamu. Taki wielki strateg i polityczne zwierze a nie mógł zamknąć mordy na finiszu i odpowiedzieć wyuczoną formułką
@notting_writer1: wipler zero charyzmy. Mówi jakby się bał, że ktoś usłyszy i go pobije.
Korwin ma w dupie wywiady u Winiego, bo grubas mimo że czasami śmieszy to nie jest poważnie traktowany xD
@Hanussen: co nie? Tą faszystowską grupę pedolibkową na fejsie im zablokowali czy co?