Wpis z mikrobloga

#bekazopozycji #bekazlewactwa #bekazwyborow #bekazpodludzi #bekazpisu #polityka

Uwaga, fra**rzy, mam ważny komunikat.

Stawiam jeden milion Euro, że PO do końca bieżącej kadencji nie tknie żadnego pisowskiego prominenta/decydenta :D

Gdyby którykolwiek z tych pisowskich głąbów popełnił przestępstwo to oderwane od rzeczywistości dzbany z wybiórczej, ubecja od obywatelirp czy neokomuniści z innych kodów już dawno składałaby zawiadomienia do prokuratury i darli japy, że ew. postępowania są umarzane ( )

Natomiast PO by w tym czasie kwiczało i skwierczało w opór vel grzało temat po TVN-ach i innych usłużnych mediach, że brak demokracji, zamordyzm i tym podobne brednie. Tak samo było z PiS-em, oni też mieli PO rozliczać, a tego nie zrobili. Dlaczego? Gdyż oni też, zwłaszcza ichniejsi decydenci, żadnych przestępstw nie popełniali, np. rudy czy analfabeta. Poza tym, o czym wielu zapomina - ręka rękę myję. Oni tam sobie krzywdy nie dadzą zrobić bo wiedzą, że byliby następni w kolejce do pierdla.

Ktoś podejmuje wyzwanie czy wszyscy majty pełne? :D W razie gdyby ktoś nie miał miliona euro to przecież można wziąć kredyt - przecież PO doprowadzi do więzienia pisowców, nie? Doprowadzi, prawda? No, to w czym problem? :D

Chciałem się założyć o bańkę jurków z politykami PO, że przesrają wybory to żaden podczłowiek się nie zdecydował (zostałbym miliarderem w najgłupszy możliwy sposób tj. poprzez stwierdzenie faktów) - bo oni wiedzieli, że przegrają z P O T Ę Ż N Y M pisem xD Wiedzieli, ale ludziom wmawiali i dalej to robią, że "rozliczą PiS". Gówno rozliczą, mind my words.
  • 4
via Wykop
  • 0
@tomo1111: taka jest obecnie narracja. Oni dali się wyru**ać PO jeszcze lepiej niż PiS wyru**ał ludzi przez ostatnie osiem lat, ale się do tego nie przyznają bo by jawnie dali do zrozumienia, że są jeszcze mniej rozgarnięci a.k.a głupsi od wyborców partii karakana, zera i pinokia, a to już nie lada osiągnięcie.
@b_7: nie wiem czy usunąłeś poprzedni wpis czy mode ci usunął ale pytanie.

Już kiedyś to proponowałeś, ktoś ci ładnie wyjaśnił, że zakładanie się z konserwami nie ma sensu bo nie dotrzymują umowy. I są na to realne przykłady np konserwy które założyły się o usuniecie konta jeśli trump przegra.

Jakby ktoś realnie chciał się z tobą założyć to jesteś w stanie pójść do notariusza? Bo tak jako anonimek te twoje
via Wykop
  • 0
nie wiem czy usunąłeś poprzedni wpis czy mode ci usunął ale pytanie.


@Kryspin013: skasowali bo napisałem fraj...rzy XDDD

Już kiedyś to proponowałeś, ktoś ci ładnie wyjaśnił, że zakładanie się z konserwami nie ma sensu bo nie dotrzymują umowy.

Aha czyli rozumiem, że traktowanie wszystkich jedną miarą jest spoko - tyczy się to też lewicy i społeczności LGBT czy tyle to nie? XD

I są na to realne przykłady np konserwy które