Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że po wyborach pojawiło się dużo trolli piszących o tym że opozycja już zmienia postulaty albo że jeszcze nic nie zrobili ale zauważyłem też na tiktoku że bardzo dużo jest kont nagle wrzucajacych że we Francji/Niemczech/Szwecji ktoś kogoś zgwałcił/zabil/okradł i że Polska też już nie jest bezpieczna. Dosłownie wysyp takiego gówna. To nie może być przypadek. #wybory #bekazpis #polityka
  • 21
  • Odpowiedz
@m76859: tak, zagraniczne media informujące między innymi o gwałcie pod wieżą Eiffla na angielskiej turystce to też trolling :-)
  • Odpowiedz
Ludzie blokujecie po prostu tych pajaców szmateckiego. Nikt tego nie będzie widział, nikt tego nie będzie komentował to będą oni wszyscy musieli pracować na plebani w Dąbrowie Górniczej.
  • Odpowiedz
  • 2
@Quzin: nie chodzi mi o zagraniczne media tylko o konta które nagle mają wysyp filmików o gwałtach po kilka serduszek. Nikt normalny nagle nie robi konta i nie wrzuca 20 filmików o danej tematyce. A takich kont widziałem dziesiątki.

@patryk-milanoyt nie chodzi mi o to czy będzie czy nie będzie, tylko o płatnych trolli. A Twoim gadaniem przypominasz mi Atora "teraz się zacznie"
  • Odpowiedz
@m76859: nie no o protestach muzułmanów we Francji i w Berlinie czy jakiejs tam strzelaninie w Brukseli wolne media nie powinny pisac XDDDDD

Mądrzejsze o tym nie wspominać, mądrzejsze nie wspominać
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@m76859: ??? tak wcale przez całą kampanie wyborczą populistyczne trolle nie budowały hejtu na inne ugrupowania, wcale nikt nie manipulował. Dopiero teraz się pojawili xDD
  • Odpowiedz