Wpis z mikrobloga

#famemma Obejrzałem ten płacz tego Stuu i po co on to nagrał wgl ? Mówi, że nie chce robić z siebie ofiary (ofiary xD) a przez cały ten film nawija o chorej matce (kogo to obchodzi w kontekście jego zboczenia ?) I że został "pobity" a na swoją obronę nie dał NIC. Typ byl w takiej desperacji, że dostał szoku i mu się włączył jakiś syndrom wyparcia i nawijał o wszystkim tylko nie o tym co trzeba. Niech on się cieszy, że to nie są lata 90 bo by taki #!$%@? dostał, że zeby by latały jak tik taki i niech mi tu napisze, zaraz jakiś łebek, że samosądy i jak tak można to skisne ( ͡° ͜ʖ ͡°) / Ci jutuberzy i inne internetowe twory to takie pale życiowe, że nauczyli się brać ludzi na litość i jak coś odjebia to wjeżdża depresja (na pokaz), terapia, akcje charytatywne itp. To jest zwykle #!$%@? z ich strony. Banda lamusów, którzy w przypadku blokady internetu walą magika bo życia nie znają, słabe psychiki, słabe charaktery, atencjusze, farmazony, banda lamusów.
  • 25
@corryand: Jesteś idealnym przykładem jaki opisałem. Ty nawet nie zrozumiałeś przesłania, a ja nie mam czasu ani ochoty ci tłumaczyć drukowanymi l literami.
@corryand chłopie to idzi i #!$%@? tych księży czy innych zboczeńcow. Przecież gdyby ktoś #!$%@?ł księdza pedofila to zakładam, że @XYZ91 nie pisałby że oj tak nie wolno.
Co do gały to nikt go nie linczuje bo tamta laska była pełnoletnia a sprawa gwałtu jest już w sądzie.
Tyburscy już tłumaczyli, że ta łaska to wiedziała plus nigdy się ona nie wypowiedziała, że było inaczej. Więc atakujesz ich bez dowodów, mogą cie
@XYZ91: Ja też swoje za młodu przeżyłem ale nie można też pisać, że tam same piwniczaki był. Wystarczy zobaczyć sobie filmy alimenciarza z tamtych lat. Zresztą sama jego historia mówi, że tam jednak imprezki i kobiety były. Może nie dla wszystkich (np. nitro) ale sporo z nich swoje pochlało i poruchało.