Wpis z mikrobloga

#famemma Obejrzałem ten płacz tego Stuu i po co on to nagrał wgl ? Mówi, że nie chce robić z siebie ofiary (ofiary xD) a przez cały ten film nawija o chorej matce (kogo to obchodzi w kontekście jego zboczenia ?) I że został "pobity" a na swoją obronę nie dał NIC. Typ byl w takiej desperacji, że dostał szoku i mu się włączył jakiś syndrom wyparcia i nawijał o wszystkim tylko nie o tym co trzeba. Niech on się cieszy, że to nie są lata 90 bo by taki #!$%@? dostał, że zeby by latały jak tik taki i niech mi tu napisze, zaraz jakiś łebek, że samosądy i jak tak można to skisne ( ͡° ͜ʖ ͡°) / Ci jutuberzy i inne internetowe twory to takie pale życiowe, że nauczyli się brać ludzi na litość i jak coś odjebia to wjeżdża depresja (na pokaz), terapia, akcje charytatywne itp. To jest zwykle #!$%@? z ich strony. Banda lamusów, którzy w przypadku blokady internetu walą magika bo życia nie znają, słabe psychiki, słabe charaktery, atencjusze, farmazony, banda lamusów.
  • 25
  • Odpowiedz
@XYZ91 ototo dokładnie - ten świat celebrycki stworzył z nich siusiumajtków w krótkich spodenkach, dzięki czemu #!$%@?ą różne krzywe akcje, ale nie potrafią wziąć odpowiedzialności i wycierają mordę depresja i tym, że jest im tak ciężko. #!$%@? ciężko - wszystkich do kołchozu to się życia nauczą.
  • Odpowiedz
@XYZ91: chłop przez cały film opowiada jaki to biedny nie jest, ale ani razu nie odniósł się do swoich pedofilskich zapędów
  • Odpowiedz
  • 3
@LadyRaspberry: Tutaj poprawka, taki Nitro, ten Stuu czy Baxton itp od tych gierek to moim zdaniem od dzieciaka byli wyalienowani z towarzystwa i jak ich rówieśnicy siedzieli na boisku, a potem były pierwsze melanże i dupeczki to oni po prostu dzieciństwo i młodość spędził przed komputerkiem i zawsze byli lamusami. Skrzywieni od zawsze to i w główkach się pomieszało, potem z nieba spadł łatwy hajs i sobie rekompensują, ale te lata
  • Odpowiedz
  • 1
@kiecazpieca: Dokładnie, jeszcze mnie też śmieszy to gadanie, typu: "jest niewinny do sprawy" (w przypadku prawa tak, ale #!$%@? tłum rządzi się swoimi prawami ( ͡° ͜ʖ ͡°)) "czy popierasz pobicie ?" Itp. XD .. albo teraz w tych frikowych konferencjach straszą się sądami i sprawy sobie wytaczają o byle co, łebki podlapaly i typki będą sobie sprawy sądowe zakładać bo mu tam jeden czy drugi napisał,
  • Odpowiedz
  • 0
@Kremufka2137: Możliwe, gdyby nie te frik fajty to nie wiedziałem wgl, że tacy ludzie istnieją ja się zapoznałem z ich "twórczością" mniej więcej w miarę oglądania tych Pato gal i nie wnikalem nigdy w historię ich życia, mi to się po prostu tak kojarzy. / To, że są bananami to też nie zmienia za dużo, że być może nikt się nie chciał z nimi zadawać i został tylko komputerek
  • Odpowiedz
@XYZ91: nie wiem jak było za ich czasów w szkole - są ode mnie jednak sporo młodsi, ale za moich czasów bananowych dzieciaków czy się lubiło czy nie to jakieś towarzystwo naokoło nich się kręciło zawsze bo zawsze mieli kasę i stawiali. Było to najbardziej wyraźne na progu pełnoletności czyli 16 czy 17 kiedy już w grę wchodził alkohol, papieroski, a u co odważniejszych jakieś jaranie - wtedy szczególnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kremufka2137: Ludzie są różni, oni mi wyglądają na takich, którzy i tak woleli siedzieć przed komputerkiem, taki charakter ale to jest tylko moje zdanie i moje domysły.
  • Odpowiedz
@XYZ91: masz racje chociaz jego nagranie w jakis sposob wzbudza wspolczucie, mnie troche zlapalo pod tym katem, ze uwazam, ze nie zasluguje na to by go ktos napadal. Tylko by dostal sluszna kare od sadu i mial szanse na obronei nie dostal wiekszej niz gwalciciele.
#!$%@? to by sie nalezal Gale czy Zabielskiemu i Polakowi
  • Odpowiedz
  • 0
@corryand: Jakie współczucie ? Typ grał na emocjach dziewczynkom w wieku 13 lat, wykorzystywał swoją pozycję do kontaktu z dziećmi, rył psychikę dziewczynce przez 2 lata, mimo że ona miała więcej rozumu niż on. Bezczelny,.ohydny, zboczeniec, pedofil i manipulant. #!$%@? się należał jak najbardziej.
  • Odpowiedz
@XYZ91: bo grał im na emocjach i wykorzystywal to, ze sa mlode i glupie ale czy zgwalcil jakas? Chyba nie, wiec za co #!$%@?? Czemu nikt ksiezy pedofili i gwalcicieli nie pobije?
  • Odpowiedz
  • 0
@corryand: Nikt nie mówił o żadnym gwalcie, a sam fakt pisania z nieletnia przez 2 lata i dążenie do współżycia gdzie sama ta dziewczynka go stopowala już jest naganny i nawet za to się #!$%@? należy. Czy Ty udajesz ? Masz sam 14 lat czy jesteś po prostu #!$%@? głupi ? No czemu ? Nie wiem, ale im też się należy.
  • Odpowiedz
@XYZ91: no im sie nalezy znacznie wiekszy lincz spoleczny a wszystko ich omija szerokim lukiem i sa nietykalni a tam prawdziwe sa krzywdzone dzieci. Tu mamy przypadek nagabywania seksualnego co jest szkodliwe ale mniej a lincz spoleczny i polityczny jest niewspolmierny do popelnionej winy. Ludzie by zakatowali chlopa za pisanie i spotykanie sie z malolatami, ktore same sie do niego i Dubiela pchaly i podrywaly ale gwalciciele i pedofile na co
  • Odpowiedz